bugün

çocuk yapmak, ebelik yapmak, süt annelik, bakıcılık, hizmetçilik benzeri üremeye endeksli sektörler ve mesleklerdir.
Biraz abes olacak ama anana sor delikanlı.
pek akla gelmeyen alanlardır.
kadınları eşya sanan ve onları kullanabileceği inancında olan bir "mal" beyanıdır. daha da kötüsü kadının ana amacı sanki onla seks yapmasıymış gibi bir de utanmazlık söz konusu.

bu ülkenin erkek toksikliği en büyük bela malesef. hayır işin kötüsü, doğada seksi hedefleyen her zaman erkektir. erkekler karşısına çıkan kadınların yüzde 99'una okeydir zaten. kadındır kimle seks yapacağını seçen.

kısaca evsiz kardeşim, senin seks dışındaki kullanım alanların nelerdir? toynaklarınla girdiğin entry hariç olarak soruyorum.
Sırt kaşıma.
"kullanım" kelimesinin yer alması nedeniyle, bu başlığı protesto ediyorum.
Kadınlar mutfak robotu mu birader ? Seks dışında kullanım alanları felan !
Hayırdır abi ya! Bi alet edavattan mı bahsediyorsunuz?
düşük ücretli konfeksiyon işçisi, temizlikçi, yemekçi, bulaşıkçı, sekreter, fatura kayıt elemanı olmak.
aklı fikri cinsellikte olan birinin düşündüğü, kullanım alanı gibi saygısız ve yakışıksız bir niteleme ile üzüp yorduğu sorunsal. kadınlar candır. saygı duymak zorundasınız.

not: benim kalbimi çatır çatır kıran bir sürü kadın oldu ama bu bütün kadınların karalanabileceği anlamına gelmiyor.
erkekleri çok iyi kullanırlar, ama erkekler bunu farketmez bile.
Çok ayıp kadın eşya mıdır.

Erkeklerin kullanım alanları başlığı olsa hoşuna gider mi.

Perde taktırmak olurdu belkide neyse.
Adam olmayanları adam eder. Belki bir gün senide adam edecek bir kadın karşına çıkar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar