bugün

avrupa özentisi, saçlar sarı boye ile boyanınca avrupalı olunmuyor ki...
o değilde dibi gelen sarı saçlı tam bir çürümüş muza benziyor.
" kocam rusya'ya gitmesin bari " anlamındadır.
şıllıklar.
nedense bizim türk kadınlarımız üzerlerine ilgi çekmeyi, herkesin onlara bakmasını ve dikkat çeken kadın imajını pek severler. saçlarını sarıya boyatırlar falan. ya kendilerine o rengin yakışmasını geçtim birde öyle bir renk oluyor ki saçlarının rengi boyanın adiliğinden mi yoksa bayanın saçı çok mu siyah ondan mı böyle acayip bir renk oluyor o saç. sarı desem değil beyaz desem değil. bir de onlar yüzünden orjinal sarışınlarında bir ayrıcalığı kalmadı. herkes orjinallerle çakmaları bir araya koyuyor ve bende anadan doğma bir sarışın olarak bundan rahatsız oluyorum. saygılar.
hayatında her renk saçı denemek isteyen ve o dönemlik sarı saçı tercih eden kadındır. sarı da, kahve, kızıl ya da siyah gibi herhangi bir saç rengidir.
(bkz: dikkat çekmek)
Nedenini bilmiyorum ama etrafımdakilere çok yakışıyor be . . .
kendini sinem kobal,demet akalın,asena gibi rezil etmek istemesidir .o kadar şaçınızı boyatmak istiyorsanız gidin kızıl,mor,yeşile boyatın.*~
erkeklerin sarışın kadına bayılmaları. en seksi 10 kadın say desen, 7si sarışın olur. ilginç.
(bkz: aptala yatmak için)
arkalarından "sarıydı marıydı iyi garıydı!" dedirtebilmek içindir.
(Bazı)Erkeklerin Marilyn Monroe'yi sevmesidir.

(bkz: marilyn monroe)
sacim her renk oldu neden sari da olmasin diyen kadindir.
kocaları rus bir kadınla aldatıyor olabilir.

edit: saçını sarıya boyatıyorsun çünkü senin lanet kocan rus fahişeleri becermekten zevk alıyor sürtük!
(bkz: noluyor lan bana)
sarı tüm tabiatta dikkat çekici bir renktir. tek sebebi de dikkat çekebilmektir. türkiye gibi kara kafalıların çokça yaşadığı bir ülkede sarı renge bürünmek cesaret istese de, yine de cesurdur bizim kızlarımız. her geçen erkeğin iğrenç bakışlarını sallamazlar bile.
ilgi çekmeye çalışan kadın olabilir. bu erkeğe bir mesajdır. onunla ilgilenseydi ilgi çekmek için böyle işlere kalkmazdı.
sıkıldıklarında yada depresyona dogru yol almaya başaldıkalrında.
kadınların kendilerine bakılmasını sevmesiyle ilgilidir. erkekler, yapısı itibariyle tek bir kadına bağlı kalmak istemezler. sarı renk ise insanda geçici olduğu konusunda bir bilinçaltı doğurur. bu nedenle sarı saçlı kadınları daha fazla süzen erkekler kadının kendine güvenini getiren o hamleyi yapmaktadır. bu nedenle saçlarını sarıya boyayan kadınlar kendilerini güzel hissederler fakat gerçek olan onların güzel olduğu değildir. sadece geçici olduğu için erkekler ona bakarlar ve imkan bulunursa iletişime girerler.

kadınlar ise büyük bir genellikle sarı saçlı erkeklerden pek hoşlanmadıklarını söylerler. bunun nedeni, yine geçici hissi vermesidir. kadınlar, toplumun, ailesinin, çevresinin baskıların nedeniyle kalıcı bir eş bulmak ister. bu, günümüzde eskilere göre etkisini kaybetmektedir tabi ki.

not: en güzeli yine de kızıl kadınlar.