bugün

Bir de bu bayanların 15 cm siyah saç dibi gelmişleri mevcuttur ki dağlara taşlara. Bu arada farkettim de Türklere özgün bende hiçbir şey yokmuş. Hem sarışın hem de buğday tenli bir insan görmedim Türkiye'de benden başka. Beyaz tenli olsaydım keşke lan.
görsel
"çakma sarışın" diye çağrılırlar ama bundan onların haberi olmaz. Kıymalı yumurta gibidir saçları çoğu zaman sarıyla siyah birbirine girmiştir. Ama onları böyle yapanlar bu durumdan lütfen şikayetçi olmasınlar. Mahalle baskısı gibi sarışın kız daha güzel kızdır diye diye bu hale geldiler ne yazık ki.
hepiniz birbirinize benziyosunuz.
gereksiz bir tutkudur. (bkz: bunca yıllık esmerim hiç düşünmedim gardaş)
Çakma sarışın olmanın ne kadar itici olduğunu anlayamayan kızlardır.
Yenilgiye fark katmaya çalışan koloni.Burada mutlaka yeni olmuş bir olayın olması söz konusu gegil kanımca, okurlarımızın çoguda, senelerrrr önce olmuş bir olayın ve tam olarak atlatılamamış bir kirizin açtıgı yarayla karşı karşıyalar.
esmerlere hiç yakışmayan renktir. nolursunuz esmerler sarıya boyamayın saçlarınızı. başka renkler deneyin.
arz talep meselesinin sonucudur.
yıllardır anlamadığım tutkudur
her lise mezunu yeni öğrenci muhakkak saçını sarının tonlarına boyar
eğer dip boya riskine giremiyorlarsa demet akalın saçı denilen görüntüyle karşımızdalar
yarısı kahverengi uçları sarı

burdan arkadaşım seline sesleniyorum

bırak artık şu saç modelini kaç yıl oldu liseden mezun olalı
hep saçını tekrar kendi rengine boyarsın diye ümit ettim
yattara gibisin be kızım
bırak artık şu kırmızı rujun üstüne dudak parlatıcısını da parlatıcımı kaldı amk.

bütün yattara tipli hemcinslerime sesleniyorum o itici sarışınlık otobanda bile işe yaramaz kandırmayın kendinizi.

not:kumraldan sarışınlara sözüm yok ama kapkara saçı sarıya boyamayın ya
kaşlarını da sarıya boyatırsa sorun yok yani bence.
genelde esmer kızlarında görülür. Saçlarını civciv sarısına boyatirlar kaşlarıda simsiyah bırakırlar.
esmer kızların bir bölümünde ibrahim yattara sendromuna neden olmaktadır. yazık. yapmayın.
Genelde esmer ırkın hüküm sürdüğü coğrafyalarda var olan tutkudur.

Tam tersi kuzey bolgelerinde siyah saç tutkusu mevcuttur,insan elinde ne azsa ona yöneliyor doğal olarak.

Tek sıkıntı sarışın olacaksanız mumkunse saç boyama 10 lira tipi sokak arası kuaforlerde olmayin kizlar.
Saçmalıktır. Doğal sarışınlar esmer olmak ister bizim esmer kizlarimiz da sarışın olmak adına saçını sarıya boyatır. Dip boyası gelince ki görüntü benim midemi bulandırıyor. Kısacası doğal olan kızlar.
Kadınların sarışın olma turkusudur.

Ulan her kadın saçını sarıya boyatıyor. Yav bırakın biraz siyah kalsın, doğal olun.

Ortalık esmer tenli, sarı saçlı kadın dolmuş.
biz, türk erkeklerinin sarisin kadina verdigi önemden ve kadinin kendisinden cok erkegini düsünmesinden kaynaklanan durumdur.

aslinda icler acisi bir durumdur.
(bkz: şopar)
Saçını sarıya boyatan esmerler, marilyn monroe’ya değil trabzonsporlu yattara’ya benziyorsunuz...haberiniz olsun.
insan zıt olduğu şeye ilgi duyar. Mesela Avrupa’da da esmer Kadınlar ilgi görür. Amerikalılar Latinlere çıldırdıkları için yine aynı şekilde. Neyse denersin bakarsın. Bu Tutku değil de değişiklik. Belki Can sıkıntısı. Asıl kızıl olacağım diye siyah kaşlı kırmızı saçlı kadınlar daha iğrenç.
sarışınların üzerinde olumsuz bir algı olduğu halde azalmayan bir tutkudur. orjinal sarışınların yapacak bir şeyi yok ama çakma sarışınlar genelde hep sinsi gibi geliyor gözüme.
türk kadınlarının diyelim biz ona.

bir de çok afedersiniz kara kaş kara göz tövbe estağfurullah bi garip duruyor.
ülkede gerçek sarışın az olduğundan sarı saçlar daha ilgi çekiyor ve böyle bir tutku ortaya çıkarıyor. bir ara yazıştığım isveçli bir kız vardı, bu kızın saç rengi kızıla boyalıydı, iki ablasının ve annesinin saçları da siyahtı. bir ablası mavi göz renginden de bunalmış olacak ki bir de kahverengi lens takıyordu gözüne. yani gördüğüm kadarıyla isveç'te de bir sarışın olmama tutkusu var.
Kendini sarışın olduğu için iyi hissediyorsa yapabilir.
Kıvırcıkların düz saçlı olma isteğiyle aynı saçmalıktadır.

(bkz: kara üzüm habbesi)
güncel Önemli Başlıklar