bugün

asıl gerçek problemdir.
daha kendini tanımayan bir cinstir bu.

lower your expectations hanımlar.
kadınlar duygularına göre yaşar dostum. daima içlerinde ki sese kulak verirler sorun onun içindeki sese sen de kulak vermeye başlarsan başlar.
şu yaşıma kadar tek anladığım bazılarının yakışıklı ve ağzı laf yapan bir erkekle flört etmek, seks yapmak ve evlenmek istemeleridir. gerisini hala anlayamadım. umurumda da değil artık...
Ne yazıktır ki katılıyorum,

Kadınlar hormonlarının kölesi canlılardır.

Biz bile birkaç gün sonra neden bu kadar büyük tepkiler gösterdiğimizi anlayamıyoruz ama yapmış oluyoruz bir kere, o haklılığı korumak için de iyice saçmalıyoruz.

Eksileyenler: kadınlar swh
Duygusal Bi top oldukları için ehehe.
Ben ups boobs'un ne istediğini biliyorum..
Yılların sorunu sanki. istenen ve beklenen şey -benim gözümde, eğer kadın hayatına bir hayvan almak istemiyorsa- yeterli ilgi alaka, sadakat, sevgi ve saygıdan başka bir şey değildir.
Siz bütünü görürken biz parçaları birleştiriyoruz, siz olaylarda sebep sonuç ilişkisini basitçe kurarken biz sebebin sebebini sonucun getirisini götürüsünü hesaba katıyoruz.
Siz bir cümle kurunca biz sizin bu cümleyi neden kurduğunuz sizden daha net görebiliyoruz.
Kısaca çok düşünüyoruz, önemsiyoruz, bence hata yapıyoruz:)
görsel
onları memnun etmek çok zor. illa ki haftada bir kavga edip rahatlayacaklar.
evet öyle. erkeklerle anlaşmak çok kolay "genelde" adam neyse o yani anlıyosun. böyle inişler çıkışlar, her hafta farklı tavırlar nadir ve azdır. eğer bir erkek öyle davranıyorsa muhtemelen psikolojik bir problemi vardır. yani hasta falandır. ama kadınların "çoğuyla" uzun vadeli anlaşmak erkeklere göre bayağı meşakkatli bir iş. bunda reglleri, hormonel iniş çıkışlarının alenen aşırı olması vs. nedenler etkili olabilir. ama tek bu değil yani yapısal bir şey bu genel olarak. bu arada bu entryden biseksuel olduğumu çıkartabilecek arkadaşlar olabilir ancak düşünceniz gerçeği yansıtmıyor. hayır kardeşim gay de değilim, heteroyum. erkeklerle flörtleşmiyorum insan olarak anlaşmaktan bahsediyorum.

bu arada bunu daha geçen bi kadına söyledim sen daha kendin ne istediğini bilmiyon diye evt yiaaaa dedi.
amk biz de bilmiyoz ki. insan problemi bu genel olarak.
biliyorlar da bizim işimize gelmiyor bazen...
görsel
Bu tarz problemler yaşayan kadınların izleyip ne istediklerini öğrenebilecekleri bir film herhalde. güzel ama ingiliççe ne diyor Allah bilir. biz bilemeyiz.
ne istediğini bilmeyen kadın yoktur, şebnem ferah'ın şarkısındaki "küçük kaygan delik" peşinde koşan erkek istemediğin kadar çoktur.
Şüphesiz ki ne istediğini bilen kadınlar ne istediğini bilmeyen kadınlara bu bilgileri aktarabilirler.
kadınlar aşk istiyor aşk, aşk olursa her şey olur.
Bir kadın bana baktı veya güldü kesin verecek taş devri çıkarımlarını bile bir kenara bırak.
Daha ötesinde, Gelse karşına dese ki, senin için amımı yedi cihanda feda etmeye hazırım!
Buna Ne inan ne de güven saf kardişim. De ki hımm öyle mi. domaltıp çakabiliyorsan kaşla göz arasında güzelce çak geç. Çünkü senden daha iyisini bulduğu an o çakacak.
Son devirde her insan rahatını ve çıkarını düşünmekte.
insanlar da çok eşli bir yaratık olduğuna göre.
Çok abazansan git bir boşal gel.
Hatta mümkünse senin sadık yarin aletin olsun, başın hiç ağrımaz emin ol.
Boşalmak yetmiyorsa kendine olan saygını azaltıp yüzsüzce çakabildiğine çak geç.
Daha da ötesi yok. Bu zırvalıklar bundan ibaret.
Kesinlikle duygularını aldır. aksi takdirde sikilen taraf olacaksın. Yoksa amılan taraf mı demeliydim. Ne boksa işte ameke.
Kadınların ne istedikleri ile ilgilenmeyince problem çözülüyor yav he he deyin geçin.