bugün

görsel
(bkz: troll lütfen)

saygı ve nezakettir. ayrıca uzun boylu ve yakışıklı olmalarıdır.
Söyledikleri ile yaptıkları farklı şeyler olduğu için bir kadının bir erkekten ne beklediği tam olarak bilinmemektedir.

iyi bir kalp diyorlar. Mutlu etmek için kendimi paraladım, kazığı yiyen yine ben oldum.
sorarak öğrenilecek beklentilerdir.

evet benden ne bekliyorsunuz?
ilgi, sevgi ve şefkat. Bu kadar zor mu ya?
Sadakat yani ona düşkünlük, şımartılmak ve ona ben senden memnunum diyeceği bir kocalık. Meleklerin gıptayla bakacağı bir evlilik olması içten bile değil o zaman işte. Allah biliyor kendime bu konularda sonuna kadar inanıyorum.

Edit:para da önemli, yokluk sert bir imtihandır. Zaten boşuna mı üniversite okumaya başlıcam. Çekmesin darlık yokluk.
ya mesela ben bu saatte biri için uyumuyorsam, o da uyanınca bir "günaydın, nasılsın" desin.
samimiyet ve sadakat.
gerçekten sevsinler.. samimi olsunlar.. sevmiyorlarsa aldatmadan söyleyip çekip gitsinler..
(#29126777)

bunları yapmasın, canımı yesin.
hükmedilmek.
Sevgi, sadakat, guven, ilgi ve sefkattir.
(bkz: hesabı ödemek)
annemin her akşam çöpü bana attırması bu kategoriye girer mi, bilemedim.
Merak edilir.
çokonat alması.
tek beklentim bana papatyadan taç yapmasıdır.
cornetto alıp küçüğünü bana vermesin.
direk gitsin iki tane buz parmak alsın.
ne beklerse beklesinler sonunda hepsi aynı şeyi alırlar.
(bkz: sizin içiniz fesat)
Sevgi saygı ilgi anlayış düşünceli olma özenli olma...
ilgi ve incelik. hepiniz mi kaba olursunuz birazcik anlamaya calissaniz mesela hic fena olmaz.
bitmez yada para diyenler yanlış cevap verecektir. bazen sadece saygıdır bazen sadece güven.
Karsilikli güven ve sevgidir efendim. He bide ilgi unutulmamali o mühim.
kadınlar hakkında salak saçma atıp tutmamalarıdır. anneleri duysa çüklerini kesecektir.
sevdiği adamın yalnızca ona ait olduğunu bilmek.