bugün

pis olması, bakımsız olması, saçlarının parlaması.. illa herkes makyaj yapmak zorunda değil ama temizlik şart!
seks'e ayıp demesi. konu cinsellik olunca yüzünü ekşitmesi. gel benimle seviş demiyorum elbette ama bu kadar da önyargı. cık cık cık... sen nasıl dünyaya geldin anacım? sonra sevgiliniz genel ev kapılarında yatarken kıskanırsınız ya...
kankası ve kendisini dünyanın en güzel kadınları zannetmek ve bunu her daim tekrar etmek, birbirlerine yalakalık yapmak. belki çok güzelsinizdir eyvallah ama bu hareketten sonra çok çirkin oluyorsunuz haberiniz olsun.
- kafa ütülemeleri
- dır dır
- pis pis sırıtmaları
- gerektiğinden fazla yavşamaları
- bütün olanı biteni tüm detayıyla anlatmaları
- sigara içmeleri
- küfür etmeleri
- erkeksi davranışları ve konuşmaları
- giydikleri kıyafetten belli olan çamaşır izleri

not: gerektiğinde "mute" tuşları olsada kapatsak arada bir. *
kırmızı allık.
- güzel olsa bile, bunu dile getirmeleri. lütfen susun da güzelliğinizi siz değil, başkaları takdir etsin.
- bakımsız olmaları. açıkçası, en ufak detay bile, zarafet abidesi kadınları bir anda gözden düşürebiliyor.
- artılarının eksilerinden fazla olduğunu iddia edip, eleştirilerinize "sen kendi koca kıçına baaak!" tepkisi vermeleri.
- şu konuyu bile erkeklere bağlamaları. *
(bkz: hitler bıyığı)
erkeklere kız ayarlamaya çalışan kızlar çok itici oluyorlar.
-baksana ayşecan şu kız çok güzelmiş.
-aa ben o kızı tanıyorum ayarlayım mı sana he?
-dur kızım daha güzelmiş dedik.
(bkz: sözlükte kızların varlığını önemsemeden küfretmek)
eğer kendini farklı göstermek, karizma olmak gibi bir kaygı taşıyorsa gerçekten iticidir. ama insan bazen çileden çıktığı daha doğrusu çıkartıldığı zaman evet tolere edilebilir bir durumdur.
cool olmaya çalışan bazı yeni nesil kızların erkekleri etkilemeye çalışırken ne kadar iğrenç olabileceklerini gösteren bir örnektir.
kimi zaman hatta çoğu zaman söylediklerinin "işlenemez küfür" olması muhtemeldir.
saçlarını kaşıdıktan sonra tırnaklarının arasını temizlemesi. *
doğal olmayan yürüyüş şekli *
sigara içiş şekli. dünyadan soğutur yeminle.
yemek yaparken çeri - çöpü, bulaşığı mutfak lavabosu'na doldurması.
pavyondan fırlamış gibi makyaj yapmaları,giyinmeleri.
simsiyah saçı sarıya boyatmaları,bir de dip boyası gelmişse daha bir felaket oluyor.
yol ortasında yapılan aşırı hareketler.(gülme,bağırarak konuşma,kavga v.s.)*
iki çiçeğe,abuk lafa kanmak. *
'yaneee,oha falan oldum' türevi türkçeyi katleden akla ziyan konuşma tarzları.
çoğunlukla erkekler tarafından ve bunun yanında hemcinsleri tarafından bile fark edilebilen bazı durumlardır .bunlar fiziksel olduğu gibi ruhsal , duygusal ve zihinsel de olabilmektedir. zekasını kullanmayan kadın mutlaka birilerine itici gelebilir.
açıklık kadını itici yapar. gizemi kalmaz. dostoyevsky diyorki: kadın örtündükçe güzelliğin değeri anlaşıldı.
Dolgu sütyenler..Of ya bu nedir..Kaçıncı hayal kırıklığı dolgu sütyen yüzüden. O kadarda iri gögüs seven biriyim.
haddinden fazla citkirildim olmak...
her zaman mizmizlanmak.
kucuk bir kiz cocugu gibi davranmak.
ya da tam aksine erkek gibi davranmak.
argo konusmak...
dogallik disi davranmak yani.
anadan üryan çıplak * ortalıkta dolaşmaları.
dişler aşırı önem arz ediyor ve bel yapısı çok önemli. bu ikisi listenin ilk sırasındakiler, bunlar eksikse hemen kaçacaksın arkadaş. benden söylemesi.
aşırı titiz olması. hatta adrian lima bile aşırı titiz olsa uzak dursun benden.
salak salak konuşmasıdır.