bugün

kadınlardan tiksinmek için nedenlerdir.
pis iğrenç kıllı olmaları.
orospu ruhlu olmaları. orospu değillerse de ruhları orospu oluyor. orospu ruhlu bir orospu olmayanları da orospu çocuklarıyla birlikte oluyor.
Çirkef olmaları.
Önüne gelene iş atmaları sonra namuslu ayaklarına yatmaları.
sürekli ortalıkta dolanıp dikkat çekmeye çalışmalarıdır.
Sizin onları anlamak ve mutlu etmek için kafanızı yorup kendinizden tavizler vermenizin, dönem dönem, Jack Sparrow'un ismet inönü gibi davranması kadar saçmalaşabilen beklentilerine ve tavırlarına anlayışla ve sabırla yaklaşmanızın ödülü olarak başkasını size tercih etmeleridir.
Onlara ilgi gösteren erkeklerden rahatsız olup sonra da kendilerine ilgi gösteren birisi olmadığında "ben yalnızım" havasında veya mızmızlik yapmaları.

Ama favorim tutarsız olmalarıdir.

Kendilerini seven değil de onları ağlatan erkekleri seçerler.

Efendi erkek yerine piç erkeği tercih ederler.
kadınların dünyasını incelemeden, ince ruhlu kadınları anlayamamaktan doğan nedenlerdir.
kimse yadırgamasın ama kadınlık halleri diyebilirim.
Buna adet.
Buna saç.
Buna epilasyon
En güzel örnekler diyebilirim, diyebilirsiniz, diyebilirler.
Fiziksel özellikler:
- bıyık, favori kombini( ramiz dayı mısın)
- yürüyemediği halde topuklu ayakkabı giymeleri
- makyaj değil, yeni bir yüz edinmeleri.
- kol kılının benden fazla olması.
- yamuk yumuk dişler.

Zihinsel özellikler
- kolay dedikodu
- aşırı hırs
- paragöz
- karakter olarak zayıflık
- yedekçi politika
Gider de gider. Fiziksele eyvallah ama karakteriniz çok olumsuz be güzeller.
(bkz: dedikodu) bu kafî gelir, o kadar çirkin ki şunu yapanlar.
Mumbar dolması.

Bu nedir ya? Bunu hangi kadin yapip üstüne bi de yiyor ya? Hayata küstüm su an.
Kıl konusu biraz mide bulandırıcı gerçekten. Tiksinme biraz ağır olabilir ama evet.
(bkz: mizojini)
hatalı türkçe yeterli.
Boyunu, kılını, tipini geçtim nerde karaktersiz, serseri tipli adam var gidip onu buluyolar.
çok konuşmaları.
ota boka trip yapmaları.
sürekli kıskanmaları.
5 dakika mesaj atmasan kime yazıyosuuunnn acaba başkası mı var demeleri.
bazılarının bebek gibi konuşması.
regl dönemlerinde berbat bir ter kokuları var ki kare upton vercem dese hayır derim o derece yani.
kıymet vermeye hiç gelmiyor olmaları. insanın tüm iyi duygularını köreltiyolar.
(bkz: başım ağrıyo)
(bkz: belim ağrıyo)
(bkz: zamana ihtiyacım var)
(bkz: sorun bende)
Aşırı kıskanç olmaları beni öldürürdü ve ondan kılı kırk yarmam lazım ilişkiye başlamadan.
Vücudu ve getirilerinin tüm hayatını oluşturması.. embesil bir de bundan gurur duyuyor. Ulan nefes alan beyinsiz bir şişme bebeksin. Daha iyi ağzına almaktan, göğüslerini daha iyi teşhir etmekten başka vasıflar ekle kendine..
işte o bahsettiğiniz ego ve geri kalanı da sikilmek uğruna gördükleri ilgiden geliyor, acizliğe baksanıza lan.

Yılların tipi bu ama şu sıralar oranı oldukça artıyor, yakinda tümünü kaplar.
Sözlük kadın düşmanı kaynıyormuş. Yazıklar olsun size. Sanki babaları doğurmuş bunları. it herifler.
Bugün otobüsle gidiyorken bir kız dikkatimi çekti.Sonradan bindi otobüse kızdan gördüğüm an tiksindim.Kolları erkek kadar kıllıydı.Bir kız neden kollarındaki kılları almaz ki.Benim için en tiksinç şey bakımsızlık ve kıllı olmasıdır.

Edit: Gerçekten merak ediyorum bunun nesini eksiledin güzel kardeşim.Kıllı kız seviyor olabilirsin veya seni etkilemiyor olabilir.Kaldı ki sonunda benim için en tiksinç olan şey diye belirtmişim sahiden bunun nesini eksiledin gelip bir mesaj atıp açıklarsan gerçekten çok sevinirim.
Edit 2: Hala merak ediyorum ve daha hiç mesaj gelmedi sanırım kıllı tiksinc kızlar eksiliyor.Siz eksileyebilirsiniz.