bugün

- ilgisizlik bir kadın için zehir etkisi yapabilir.
- Aşırı ilgi ise erkeğin hayatını zehredebilir.
bir kadın ilgiye aşıktır.
ilgi görmediği için intihar bile edebilir.
ilgi göremezse ilgiyi başka yerde arar.
yeterli derecede olduğu taktirde kadınlara verilen ilgi sorun yaratmaz aksine size mutluluk getirebilir. * *
güzel kadınlardan çok zeki kadınlarla ilgilenilmelidir aslında. zira en ufak bir boşlukta tüm dengeleri değiştirebilir. kendisinin bile.
(bkz: ne menem şeydir)
kadınlar, ilgiyi görürse her şeyi yapar.

(bkz: tut siki yan çek)
(bkz: her şeyin fazlası zarar)
her kadın ilgi ister fakat yengeç burcu bir kadınla birlikteyseniz onu ilgi manyağı yapmak zorundasınız.

(bkz: kendimden biliyorum)
bilindiküzre trajikomik bir örneği efendim;
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lise ögrencisi C.S telefon rehberinde kayıtlı tüm numaralara çağrı bıraktı ve iki saat geçtiği halde kimse çağrı atmadı. " Kimse beni sevmiyor " diyerek intihar etti. Tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S nin telefonunu inceleyen polisler numarasının gizli olduğunu tespit etti.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
arkadaş bu kadınlar hiç mi hiç doymuyor sanki hiç işimiz yok bütün vaktimizi o şekilde harcayalım
karşılığında aldığımız bir şey de yok ki * .
(bkz: kadınlar ve bilgi)
ilgi görmediğinde seri katile bile dönüşebilir.
ilgisiz olduğunuz halde başkasına gitmiyorsa size cidden aşık demektir.
kadın; aşkım bana artık eskisi gibi ilgi göstermiyorsun!
erkek; dır dır yapma lan!