bugün

kadın; aşkım bana artık eskisi gibi ilgi göstermiyorsun!
erkek; dır dır yapma lan!
ilgisiz olduğunuz halde başkasına gitmiyorsa size cidden aşık demektir.
ilgi görmediğinde seri katile bile dönüşebilir.
(bkz: kadınlar ve bilgi)
arkadaş bu kadınlar hiç mi hiç doymuyor sanki hiç işimiz yok bütün vaktimizi o şekilde harcayalım
karşılığında aldığımız bir şey de yok ki * .
bilindiküzre trajikomik bir örneği efendim;
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lise ögrencisi C.S telefon rehberinde kayıtlı tüm numaralara çağrı bıraktı ve iki saat geçtiği halde kimse çağrı atmadı. " Kimse beni sevmiyor " diyerek intihar etti. Tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S nin telefonunu inceleyen polisler numarasının gizli olduğunu tespit etti.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
her kadın ilgi ister fakat yengeç burcu bir kadınla birlikteyseniz onu ilgi manyağı yapmak zorundasınız.

(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: her şeyin fazlası zarar)
kadınlar, ilgiyi görürse her şeyi yapar.

(bkz: tut siki yan çek)
güzel kadınlardan çok zeki kadınlarla ilgilenilmelidir aslında. zira en ufak bir boşlukta tüm dengeleri değiştirebilir. kendisinin bile.
(bkz: ne menem şeydir)
yeterli derecede olduğu taktirde kadınlara verilen ilgi sorun yaratmaz aksine size mutluluk getirebilir. * *
ilgi göremezse ilgiyi başka yerde arar.
ilgi görmediği için intihar bile edebilir.
bir kadın ilgiye aşıktır.
- ilgisizlik bir kadın için zehir etkisi yapabilir.
- Aşırı ilgi ise erkeğin hayatını zehredebilir.
güncel Önemli Başlıklar