bugün

tanıdığım çoğu kadın tarafından da tescillenen,benim de kimi yerlerde alenen gördüğüm,bitmiş rujların,kullanılmış atılmış pedlerin,mendillerin,tuvalet kağıtlarının neden olduğu, yadsınamaz durumdur.
doğruluğunu yüzlerce kez tescillediğim gerçek.

birçok kadın, temiz olmanın ne demek olduğunu bilmiyor. yüzlerine fondoteni, allıklarını; dudaklarına da rujlarını sürünce bakımlı ve müthiş gözüktüklerini zannediyor ama kıçında bir tomar bok var çoğunun. makyaj yapmak=bakımlı ve temiz olunduğu anlamına gelmiyor.

o tuvaleti o kadar pis bırakıp çıkan mı istersiniz ya da o iğrenç pedini klozetin içine atan mı? hatta bir keresinde fayansları kahverengiye çevirip tuvaletten çıkan bir yaratığa bile şahit olmuşluğum var. erkekler tuvaletine yanlışlıkla girdiğimde ise erkeklerin daha temiz olduğunu anladım, halbuki tam tersi olması gerekirken.

kısacası; mümkün olduğunca kullanılmaması gereken, belki de en çok mikrobu birarada bulunduran bir ortamdır kadınlar tuvaleti.
evinde kendi temizlediği için kullanmaya kıyamayan bayanların gittikleri yerde nasıl olsa ben temizlemiyorum düşüncesiyle gönül rahatlığıyla kullanmaları sonucu oluşan durumdur.
(bkz: kadinlara bok atmanin dayanilmaz hafifligi)*
(bkz: arastirmalarimiz son hizla devam ediyor)
(bkz: alaturka)
etrafta bok yüzmesindense bitik ruj kutularının yüzmesi daha güzeldir. bu yüzden pislikte kıyas kabul etmez bir üstünlüğümüz vardır.
hem kadınlar nasıl tescil ediyor lan? erkek tuvaletine mi girdiler.
ya ben lan neyse bir sey demiyorum.
cidden doğru olan olay. misal iş yerindeki kadınlar tuvaletine yanlışlıkla girmiş süsü vererek bir bakın. ( içerde biri varsa ilk lafff ay salakkkk olacaktır. takmayın asıl salak sensin o çöp kutusu ne diye orda diyin)

muslukların tepesinde bırakılmış peçeteler,( çok temiz ya bana güya mikrop bulaşacak eline musluktan hasbam, çöp kovasının yanına atılmış pedler,( kanlı kansız farketmez atılır onlar oraya) tuvalet alafranga ise, oturma kapağına serilmiş tuvalet kağıtları ve bitabii klozetin üstüne çıkıp işediğinin ya da s.çtığının belgesi olan 36 dan başlayıp 40 a( oha 40 ne lan yakışıyor mu hiç bi kadına o ayak numarası) kadar giden ayak izleri.

ulan, siz misiniz kadın anlamıyorum ki? dikkat ettiysen otobüs yolculuklarında mola verilen tuvaletlerden bahsetmedim bile.gir bak tuvalet taşına kalıntılardan fal bakarsın, sonra bi de yanda konulan fırçaya bak dişini fırçalarsın o derece temiz. ( iğrençti tamam)

hayır biliyorum gün arkadaşlarınla toplandığında "ay benim için şart şurt çok önemlidir. elbeziyle yer sileni bilirim ayol ben, ismi lazım değil ama sonra o elbezileri çamaşır makinasında yıkıyor. dedikodu yapmak gibi olmasın ama rahat edemiyorum evinde şekerim bildiğin pis" diyen sensin... iş toplu kullanım alanlarına geldi mi şartu şurtu k.çına kaçan yine sensin. pehh temizmiş...
kadının içi kötü!

bundan kaynaklandığı inancındayım.
erkeklerin gizli gizli o tuvalete girmesinin sonucudur.

(bkz: kadinlar tuvaletinin mis kokusu)
Herseyden once kadinlar tuvaletinde pisuvar denilen o garabetin olmamasindan dolayi * * pek de dogru olamayacak onerme. Kadinlar belki biraz fazla pecete kullanir, belki iclerinde pedleri ile ne yapmalari gerektigini bilmeyenler vardir ama hemen hepsi sifon ceker, cisleri ile oyun oynamaz, mesaneleri ile yandaki hemcinsine show yapmaya calismaz, bir de erkekler gibi cinsel organlarini temiz bir uzuv zannetmediklerinden dolayi tuvaletten ciktiktan sonra ellerini sabunlarlar.
artık benim de doğruluğu hakkında karar verdiğim teori. bi kaç kere kadınlar tuvaletini kullanmak zorunda kaldım. dün de bunlardan sonuncusuydu. hemde kalbur üstü sayılabilecek kadınların girdiği bi tuvalet düşün artık. hani şu altın sıçıyo herhalde diye düşünülenlerden. böyle bir rezalet yok.
erkekler tuvaletini hiç kullanmak zorunda kalmadım ama nedense bana da doğru gibi geldi bu. hemcinslerim, rica ediyorum, alafranga tuvaletin tepesine tünemeden yapın ne yapacaksanız. yoksa yakında çamurlu ayak izlerinden kim olduğunuzu tek tek tespit etmeye başlayacağım.

çamurlu edit: birileri rahatsız. selma sen misin?
erkekler tuvaletiyle bir kıyaslama yapamayacağım ama gerçekten kadınlar tuvaleti o hepsi birbirinden temiz titiz geçinen kadınlara göre çok pis oluyor. peki neden? evlerindeki tuvaletleri de böyle kullanmıyorlar ya. umumi tuvaletlerin zaten çok pis olduğunu düşünen kadınlar tuvaleti kullanırken mümkün olduğunca az yere temas etmeye çalışarak hemen işini bitirip çıkmaya bakıyorlar. hatta o kadar ki musluk başları pis olduğu için elim daha temizdir diyerek ellerini yıkamadan çıkan kadın çok. ama orayla işi bitince vay şöyle temizim, böyle titizim, temizlik hastasıyım, obsesifim, başak burcuyum...
yok öyle bişey.
kızlar yurdunun

kızlar tuvaletinin daha pis olduğu aynı gerçeklerdir. cidden pis oluyor. neden oluyor bilmiyorum ama pis oluyor.
kesinlikle doğru olan durumdur. Çünkü bazı akıllılar alafranga tuvalete çıkıp(!) işini görmektedir. bu da böyle sorunlar getirmektedir. *
Umumi bir tuvalette benden önce çıkan orta yaşı geçkin bir kadına 'pardon pedinizi düşürmüşsünüz' demişliğim vardır. Ve o kadının da cidden düşürmüş gibi şaşkın, afallamış, ebleh bir ifadeyle 'aaa pardon' diyerek o pedi oradan almışlığı.
Sanırım sebebi, dışarda yaptığımız hiçbir iğrençliği bizim toplamayacak olmamızdır. Evimizde pedler çöpe atılır zira.
kadınlar tuvaletini denetleyen belediye zabıta ekibinin raporundan alıntıdır.
şirketimizin kadınlar ve erkekler tuvaletini, öğlen saatlerinde görmenizi tavsiye ederim.
gerçekten şirketimizde ki bayanlara özel, tuvaletleri kullanma kılavuzu bastırmalıyız ve kurslar düzenlemeliyiz. öğrencilik yıllarımı-umumi tuvaletleri saymıyorum.
not: evlerinde kullandıkları tuvaletler hariç.
kadınların daha sorumsuz olduğunun beirtisidir.
kendilerini güzelleştirmek için kullandıkları nesnelerin oysa ki kirlilik olduğunun farkında olmadıklarından.
bir insan pislemeyi kendinde hak görür ise, başkasıda rahatsız olmayı kendinde hak görür.
üstelik yan-yana olan bayan-erkek wc leri ve bayanlar wc sinde sabun-peçete-havlu eksikliğini gideren temizlikçi bayanın çıkışta '' bunlar evlerinde ki tuvaleti nasıl kullanıyorlar diye söylenmesini, aralanan kapıdan; tuvalet aynası önünde yerlerdeki ıslak peçeteler-havlular ve içerden gelen ağır kokuları duyan insan olarak belirtilmiş tir.

canım ülkem de, her şey savunulur. pislik bile.
feministleri ayağa kaldıracak iddiadır.