bugün

evet tipten daha önemli şeyler var karakteri güzel olmadıktan seni aldattıktan sonra tipin bi önemi kalmaz.
namık kemal in çook sevdiğim bir sözü vardır.
https://youtu.be/sdfTnVpUfxI

yeliz - yalaaaaaan.
bakarlar. sadece, belki biz erkeklerin düşündüğü kadar olmayabilir.
Goz kamastiran ambalaj iken icini acmak abes kacar ya.
Durum odur.
Niye kadınlar salak mı?
Saça,dişlere,ellere ve ayakkabıya bakar.
kardeş sen de "-da" yazmışsın. o ek değil ki başına - konsun. sen de bunları bilmediğinden sana da bakmazlar aga.
Yalanlar.
Erkek da erkek de sadece cüzdan odaklıysa doğru olandır.
Yoksa mümkün değil..
kime göre neye göre ?
birine dış güzelliğine göre yaklaşırsın, iç güzelliğine göre yanında durursun.

kız için de erkek için de böyledir.

kimse ben dış görünüşe bakmıyorum yeaa falan demesin. biz bizeyiz şurada, yalan söylemenin anlamı yok..
kim "bakmam" diyorsa yalandir.

Dis guzellik ilk sozu, ic guzellik son sozu soyletir.
yanlış önerme.

kadınlar bir erkeği beğendiklerinin 4. saniyesinden sonra yüzüğü olup olmadığına bakarlar. 5. saniyeden sonra tipinin bir önemi vardır artık.
(bkz: tabi len manyak mısın)

bir de gerçeği bilmesek yutacağız.
Nah bakmaz. Erkek bulamayınca ben tipe bakmam rollerine bürünürler. En son da kaderlerine razı olurlar.

Nasıl insanlar seçim yaparken önce o objenin görüntüsünü değerlendiriyorsa ilk etapta, kadınlar da aynısını gerçekleştirir.
Gerçekten olay karakter ve zekada bitiyor.
Aptal ve patavatsız erkek ne kadar yakışıklı olsun hiç çekilmiyor.
erkek de kadın da bakar.

fakat sadece tipe bakmaz.
erkek de kadın da bakar.

fakat sadece tipe bakmaz.
yalanın dibişkosudur.
önce tipe bakar begenir daha sonra icini görür ama ilk önce disina bakip aldanir icini gorunce pisman olurlar.
Ya çoğunlukla yakışıklı severler evet ama çoğunlukla işte. Bana yakışıklı biri yaklaşmaya çalışınca "dalga geçiyor benle oç!" Diye düşünüp "ulan allah belamı vereydi de bulaşmasaydım." dedirtecek kıvama getiriyorum adamı.

ya lütfen yakışıklılar güzellerle, orta halliler orta hallilerle, çirkinler de çirkinlerle takılsın. Kafa karıştırmayın.

Bu arada çirkin insanlara ız erkek ayıracak sıfat bile bulmamışlar yakışıklı/güzel gibi.

Sağolun atalar, siz de sağolun!!
kadınlar, kendine güvenen erkekleri seveceği için ve buna bağlı olarakta; kendine güvenen veya güvenmeyen erkeğin, bu kendine inanmak , güvenmek mevzusu, yüz ve vücut hattına, hareketlerine yansıyacağından illa ki bakarlar.
türk erkekleri olarak kadınların sadece tipe bakıp vereceği algısını resmen biz yarattık. eli yüzü biraz düzgün erkek kendini playboy zannediyor sonra amk.

arkadaşlar, bu bilgiyi her yerde duyamazsınız. kadınlar da size söylemez o yüzden bu görevi ben üstleniyorum...

kadınlar yakışıklı erkeğe bakar diye bir kural yok. hiç olmadı. bakın bunun ufak bir algoritmasını çıkarayım size, daha iyi anlayın.

yakışıklı - aptal erkek: kadın bakmaz.
aptal - çirkin erkek: kadın bakmaz.
zeki - çirkin erkek: şansı biraz daha fazladır.
zeki - yakışıklı erkek: yoktur.

bu entrymde de yakışıklı erkeklere gömdüm. hahahaha. şerefsizler. inşallah soyunuz kurur da bana da yakışıklı çocuk diyecekleri günler gelir. eheheh.
Ben beyine bakıyorum, zekaya.