bugün

önce ilgi ister sonra ... ister. güzel bir filmdir de kuzenim mervenin beni mel gibson'ın oynadığı karaktere benzetmesi hiç hoşuma gitmemişti.
sevilmek ve ilgi ister.
Gün itibariyle izlediğim bir mel gibson filmi. izlenmeye değer...
kadınlar ne ister erkekler ne anlar. güzel filmdi bu konuyla ilgili bir kaç ipucu da vardu ama bence ilk önce sadakat ister haa bulmaz genelde o ayrı.
Kimse bilmiyor..
yaprak afedersin .
ilgi, sadakat, dürüstlük, içtenlik.
daha fazlasını...
milad dan bu yana soru mevcuttur, fakat cevabı tamamen muallakta bırakır. kişiye göre icrası farkılıklar gösterebilir.
sanırım ne istediklerini bilebilmek isterler.
bazıları gerçekten sever ve sadece huzurlu bir hayat ister hayatının erkeğiyle; bazıları da koşullu sever (sevmek denirse), kariyer, çok para, şan, şöhret, lüks, karizma, büyük pipi, uzun pipi, büyük ve uzun pipi vs. vs. gibi bitmek bilmez şeyler isterler.

Birincisi tercihimiz olmasına rağmen, parayı bulan ayılar ikinci seçeneğe yönelir ama bu özelliklerin hepsi bu ayılarda olmadığından hemen şutlanır, yeni ayılara bakılır.
kadınlar ne ister: Sevilsin, sözlerine kulak verilsin, arzu edilsin, saygı duyulsun, ihtiyaç duyulsun ve güvenilsin.

Erkekler ne ister: Futbol maçına bilet..
dayak ister.
kadınlar ne ister? çok değil birkaç yüz bin dolar ve bir mini cooper.
(bkz: hayattan zevk almaya çalışırken acı çekmek)
günümüz toplumunda her insanın başlıca isteği egosunu taçlandırmaktır. kadınlar da aynı kategoridedir.
sahip olamadıkları yada (henüz) elde edemedikleri şeyi isterler. elde ettikleri anda o kadar çok istediklerinin değeri kalmaz , hatta biraz daha ileri gidip "ben hiç istemedim aslında" bile diyebilirler. hep bir bunu unuttuk önümüzdeki maçlara bakalım mentalitesi vardır hormonlarında.
adam gibi adam ister.
http://www.vidivodo.com/4...1-erkek-_-firin-muhabbeti
anlama yetisine sahip bir adam...
ne istediklerini bilmediği şeyleri isterler.
262 tane entryi okuduktan sonra bu büyük gizemi çözdüğüme inanıyorum.

kadınlar, kendilerinde olmayan her şeyi isterler arkadaş.
Ne istediği bilinsin ister.
yakışıklı erkek.
bol paralı erkek.
iyi sevişen erkek.
anlayışlı erkek.
kıskanmayan erkek.
falan filan.
ne istediklerini bilmek isterler. anladıkları zaman da çoktan menopoza girmiş olurlar. bi b*ka yaramaz kısacası.