bugün

çok net konuşuyorum lafa gelince dürüst,zeki,zengin diye sıralarlar ama ne kadar yalancı, serseri, aptal erkek varsa kadınlar onlara aşık oluyor abi. yani bir kadının size aşık olmasını istiyorsanız yalancı, serseri ve aptal olmalısınız.
tecrübeyle sabittir kadınlar piçe aşık olur. değer veren ilgilenen vs yalan dolandır. şimdi bayan yazarlardan eksi oylar gelecektir eminim fakat bu böyledir. en büyük aşklarının onu en çok üzen süründüren ilgilenmeyen vs adam olduğunun farkına varırlar belki.
Kadınlar kendilerine aşıktır, onun için en çok ayna kullanan canlıdırlar.. Ve o kendilerine en iyi bakan, en iyi şımartan ve kendilerine en iyilerini sunan adamı yanında taşırlar.. Sürekli teşekkür beklerler, sürekli özür, sürekli hediye, sürekli hatırlanma, bunlar onları kendi çaplarında ve çevrelerinde özel görünmelerini sağlar..
erkek birşey istediği zaman da başı ağrır muhtemelen..

benim gördüğüm budur!!
Tabi ki erkekler deyip iğrenç bir espri yapmayacağım. Bir atasözü vardır söylemeyi sevmiyorum ama bazen doğruluğunu ispatlayan bir söz: Deveyi diken insanı s*ken yaranırmış. Niye böyle dedim nerde arıza saçma sapan tip varsa gidiyorlar onlara aşık oluyorlar. Güzelim doğru düzgün çocuk varken nerede serseri saçma sapan tip varsa onların yanında oluyorlar. Bak ağzımı bozucam şimdi lan çıldırdım. Eski yaram depreşti. Tutmayın lan beni lan kızım alla alla neyim vardı da gitti salak saçma piç kurusu ile çıkmaya başladın ulan benden ne fazlası vardı onun salak beyinsiz sümsüğün teki görmüyor musun? Gir ne halin varsa gör ya seni üzücek aldatıcak, dövicek, seni anlamıcak. Yook ben adam olmam ben adam niye düşünüyorum ki. Git sen git. Anlıyacağınız kadınlar doğru erkeklere aşık olmazlar. Doğru erkekler de aşktan gebermeye mahkum olurlar.
zenginlere, piçlere ,umursamazlara aşık olan kızlar aslında aşık değildir. O tür kızlar aşık olmaz asla.
sınırsız sayıda cevabı olan yada cevabı olmayan soru.
kendisinde eksikliğini kapatabileceği neyi varsa ve bunu karşılayabilecek olan kişiye aşık olur, severler, eksikliği siz doldurun işte.
ilginçtir ki ilginç insanlara aşık olurlar.
kadınlar hiçbir zaman kendini seven erkeklere değer vermez. erkeğin parası onu sevsin yeter.
serseri erkekler de favoridir zira onlardan iyi sevgili olur gibi bi kanı yaygındır.
içinde kendini bulduğu adama.

paraya mevkiye diyenler; canım onlar adama değil o şeylere aşık olup adama aşık takliti yaparlar.
O kadından kadına değişir. Ama sürekli kadınları gözetleyip, cinsel dalgalar gönderen erkekler tercih edilmez. Pis p*zevenk denir onlara. Birazcık kendini bilcek, adam olacak. Kadının orası burası için bin kere takla atmayacak. Gözünün içine bakmaya kıyamıcak, yavaş yavaş olucak o. iyice kaptırdım lan.
Özet olarak bakınıza bakınız.

(bkz: ağır başlı)
bu düşünceye sahip olan bir adama olmayacağı kesindir.
kendilerinden daha zeki ve öncelikle hayran olabilecekleri erkeklere aşık olurlar.
gizemli ve cool erkekler de favoridir. zor elde edilsin ki tadı çıksın.
kadınlar, herhangi bir meziyetini üstün olarak algıladıkları bir erkeğe aşık olabilirler. Bu meziyet ise genelde paradır.
Kadınlar kendini güldüren erkekleri severler ama kendini üzen erkeklere aşık olurlar.
Yakışıklı ve zengin tipli erkeklere aşık olurlar. Aşık oldukları erkeğin zeki olmasına önem veren bir kız bile görmedim. Yok abi ne kadar zengin ve piç tipli erkek varsa peşinden koşuyorlar.
kalplerinin onları götürdüğüne...
nerde imkansız varsa ona.
hiç merak etmediğim bir konu olmasına rağmen neredeyse tüm girdileri okudum. aşağı yukarı şu şekilde özetlemek mümkün bu grupları
1. grup: "zenginlere, pahalı arabası olanlara, sosyal statüsü olanlara" diyen kısacası işi cüzdana bağlayan grupdur. bu grup üyeleri muhtemelen maddeten halleri iyi olmadığından ve yanında sevdiceği olmadığından tüm sorunu para zanneder.
2. grup: "tasmalı maymunlar"a diye özetleyen grup. bu grup kendisini delikanlı atfeder ve yalnızlığın sebebini bir kadına maymun olmamakla açıklar.
3. grup: zeki, espirili, maça gitmeyen, kadını anlayan, romantik tiplere" diyen grup. bu grup da genelde bayanlardan oluşur ki aslında birilerinin ona öğrettiği "erkekde olması gereken özellikler" başlıklı sosyal öğretiye ve baskıya maruz kalmış tiplerdir.
4. grup: "krolara" diyen grup. bu grup da kendisinin ço zeki, çok sosyal, espirili ve hatta yakışıklı olduklarını iddia ederler ki yalnızlıklarının nedenini daha çok maço olmadıklarından kaynaklandığını sanırlar.
5. grup. "adam olun yeter gerisi kısmet" diyen grup. işte bu grup genelde yalnız olmayan insanlardan oluşur ki yukarıdaki yorumları yapanlara hep bir taraflarıyla gülmektedirler.
Gideri olan hatun geliri olan erkeğe aşık olur.
eğer bahsi geçen değer verdiğimiz kadınlarsa cevap basit; başkalarına.
en çok kendilerine.
gerçekten kendilerini anlayan değer veren erkeklere aşık olurlar. para mı bunları bulduktan sonra paranın bir önemi yoktur.
rahat olanlara aşık olurlar genelde bana aşık olurlar, biraz rahat olursan hiçbirşeyi sallamıyormuş gibi görünürsen ay bu çocuk çok cool der aşık olurlar,saftırlar.