bugün

ölüsünü ayrı, savunanı ayrı silmek lazım.
ss aldım hepsini bim e şikayet edicem.
Bunun yaşayanı var,fatih müptezeli.Bu püsküllü oğulları babadan oğula nesil.
Ulan bu soysuzun yaşadığı ülkenin kurucusuna etmediği küfür kalmadı bi sik olmadı da biz buna küfür edince mi olacak? Kimse kusura bakmasın Sikerler öyle adaleti!

Türk ulusun küllerinden doğmasını sağlamış, yokluklar içinde bir ülke kurmuş, halkı için kendini feda etmiş bir lidere hakaret eden küfür eden herkesin anasını sikeyim! Hadi şimdi git ananın amına kadar şikayet et!
trollenen herkese geçmiş olsun.
ölmüş biri dava açamaz.
Onun da,

ona bir gram merhamet edenin de,

mezarının yanından geçerken tükürmeyenin de,

ölüsünü kemirmeden geçen böceğin de...
Ölünün ardından konuşulmaz. Bizim itikadımız bunu gerektirir. Yaşarken çok eleştirdik, dalga geçtik ama hakaret doğru değildir pek ala. insanları hukuki yaptırımla tehdit edenlere de selam olsun lakin ava giderken avlanmayın dikkatli olmak lazım.
ölüsünü sikeyim amına koyduğumun delisi. mezarında ters dön inşallah.
ilk entry' de tarihçi denmiş ama?

bir daha bak dostum yanlışlık olmasın.
Sevgili ölü fesli maymun götü yalayanlar. Melih Gökçek kendisine o. Çocuğu diyen genci mahkemeye vermiş ve kaybetmişti. Gerekçe de i. melih'in Atatürk'e hakaret etmesi idi.

https://odatv.com/melih-g...r-cikti-1205161200_m.html

Bakınız bu da belgesi. Belge belge diye ölüyorsunuz ya...

Şimdi bi zahmet siktirin.
ingiliz Kadir.
şunu söyleyenin ağzına tokadı bir aşk edeceksin böyle dudakları köfte gibi olacak bak bir daha ağzını açıyor mu. anaları babaları vurmuyor ceremesini tüm ülke çekiyor. oğlum hangi ara bu kadar vatan haini oldunuz lan siz. bu dünyada meczubun teki idi gittiği sıcak yerde de buradakinden farklı muamele görmüyordur zaten. zamanında iskilipli gibi vatan hainleri vardı onlardan bayrağı bunlar devraldı..
bu o.c unun adı başlıkta yer alması bile ürkünç bir durum. varın gerisini siz düşünün.
Vallahi şu an kendimi bir kat daha şerefli hissettim.
Herif yıllar yıllardır bu ülkenin kurucusuna, ailesine kurucu değerlerine sövdü ve iftira attı, hakkında en ufak işlem yapılmadı.
Kendisine sövülmesi mi battı bu kadar ?
Haa bu arada pardon da kendisi ülke için nasıl bir değer arz ediyormuş ?
karşında püsküllü varsa şerefsizlik iyidir bazen.
kapasitesiz çomarlara açık cümlem. eğer bu dediklerinizi yapıp o deliyi yani çomarların en üstadı olan üstad çomar feslinin hatıralarını savunmazsaniz adam değilsiniz. 38 kişiyi şikayette bulunmuş sanki 31 den sonra saymayı biliyor mikrosefal.
Düşün şerefsizlerin bile, söylediklerini kaldıramadığı bir heriften bahsediyoruz.

Memleketini seven herkesin sövdüğü bir heriften.
Ben küfür ediyorum ve çok şerefli hissediyorun kendimi.
Şerefsiz diye bizim orada ülkenin kurucusunun arkasından iftiralar atan ingiliz yalayıcısını koruyan o çocuklarına diyorlar.
ölmüş atamızın arkasından hakaret eden bir mahluka hakaret eden onurlu insanlardır.

bu adama hakaret etmem, hakarete onun için bir şeref olur malum kendisi bundan baya yoksundu.

biri de kaynak falan sormuş, şakaysa komik, değilse daha komik.

Edit : aşağıda biri ölmüş falan demiş. Gebersin Yunanlı alçak. Sanki Atatürk’e ağza alınmayacak sözler ederken Atatürk yaşıyordu. Ulan var ya sizin gibi düşünenler için sadece özgürlük değil mi?
kadri nin 46 raporu vardı.
Ne yapalım tohumuna para mı saydık.
mayasında bozukluk olan kişilerdir.
" keşke yunan galip gelseydi " lafını hazmeden piçlerin sevmedikleri vatan millet sevdalılarıdır.
ülkenin kurucusuna hakaret eden geberik bir fesli şerefsize yapılan olağan ve sıradan davranışlardır.