bugün

gece yarısı twitterde aktrollere fazladan mesai yaptıran, ağzına sağlık denilesi hakimdir.

şöyle ki, sosyal medyada atatürk'e hakaret içerikli bir paylaşım yapan şerefsiz bir aktroll mahkemede 5816'dan yargılanıyor.
mahkemede de söz konusu paylaşımına referans olarak kadir mısıroğlu'nu gösteriyor. mahkemede hakim de (bazı iddialara göre savcı demiş) "bırak şu deliyi" diyor ve aktrolle 3 sene cezayı kilitliyor.

3 sene ceza alan aktroll de "mahkemede üstadımıza deli dediler, hakaret ettiler" diye tweet atıp aktrolleri topluyor.
görsel

tabi, yeni ak-it de olayı öğrenir öğrenmez balıklama atlıyor.
https://www.yeniakit.com....TXr0i2X1SEbbBCD-kbPayp2NU

neyse...
atatürk'e hakaret edip 3 yıl ceza alan bu şerefsiz tweetinde almanya'ya kaçacağını belirtmiş.

ulan götoğlanı.
hani almanya bizi kıskanıyordu? neden almanya'ya kaçıyorsun?
gibip afganistan'a, sudan'a, suudi arabistan'a falan kaçsana?
neden kafir ülkesine sığınıyorsun?

ama bunlar 100 sene önce de böyleydi.
100 sene önce de milli mücadeleye karşı olan piçler, ingilizlere sığınıyor, ingilizlerle işbirliği yapıyor, yunan ordusu halifenin ordusudur diyorlardı.

aynı şekilde kadir mısıroğlu'da hakkında tutuklama kararı çıkınca, mi6 ile işbirliği yapıp ingiltere'ye sığınmıştı.
(bkz: kadir mısıroğlu şeyh nazım kıbrısi mi6 bağlantısı/#40606714)

şimdi de bu kansız almanya'ya kaçıyor...

seneler geçiyor, devir değişiyor ama soysuzların sığındığı limanlar hiç değişmiyor gördüğünüz gibi...

her neyse...
kadir mısıroğlu resmi olarak delidir. kendisinin şizofren raporu vardır. yani bir deliye, deli demek suç değildir, zira kendisi tescilli delidir.
mısıroğlu'na deli raporunu prof. ayhan songar vermiştir. isteyen herkes bu bilgiye kolayca ulaşabilir...
Ülke koca bir tımarhane. Yalan yok. Hakim doğru söylemiş.
Helal olsun hakim kimse aktrol ün içinde gezdirmiş hadi yallah almanya ya orospu çocuğu.
Bunlar haç'ın gölgesinde islâm'ın mezarını kazan kâfirdir.
Hilâl'e karşı haç'ı destekleyen müşrik olur bunlar.

Köpek bile kedilerden yana olup kendi ırkına ihanet etmez.

Bunlar o kadar cahil ki, kavim-ümmet, asabiye, kabile, millet kavramlarının ne anlama geldiğini bilmez.
Hele ki islam jargonunda karşılığını hiç anlamaz.

Allah'ın ben sizi kavim kavim yarattım demesi, isteseydik sizi tek bir ümmet yaratırdık demesi, , insanların dili rengi ayrı olmasının Allah'ın bir kudreti varlığının delili olması vb ayetler Kur'an da geçerken bunlar Allah'ın ayetlerini inkar eder sanki Allah hata yapmış gibi tek millet (kendileri gibi inanan olur) tek devlet tek din diye sayıklar.

Teklik Allah'a mahsustur.
insanımız yalnızlık Allah'a mahsus der.
Bunun anlamını bilmeyen, yalnızlık kavramını evde kalmış kız, evlenmemiş erkek, tek başına yaşayan insan sanır bu cahiller.

Bunların hepsi islâm açısından Kur'an ayetlerine göre kâfirdir.
Allah Kur'an peygamber Türklük Osmanlı bunlar için maskedir, kafirliklerini ihanetlerini gizledikleri birer örtüdür.
Dik durdum, eğilmedim, üstadı müdafaa ettim.

3 yıl ceza.
..
Ben Almanya yolcusu.

Tipik bir karaktersiz aktroll den "r" dersleri... Bunların "ustalarıda" böyle "r" ci zaten.
deliye deli demiş gayet haklı bir hakim.

arttırıyorum

deli değil zır deliydi

g*tünden uydurduğu birşeylere belge der

aleme iftira ederdi.

bir de kendi gibi raporlu deli rıza vardı

peygamberimiydi ? neyiydi ? bilmem ?

onun her söylediği bu mısır koçanı için belgeydi

2 deli harikalar aleminde.
"istinad yolu açık."

istinad ne lan? istinaf olmasın o? okuma yazman da mı yok kararda yazanı okuyamıyorsun...
Nezaketi elden bırakmayan, üslubunu bozmayan hakimdir, az bile demiştir.
Öyle ağır tanımları hakediyor ki, " deli" demek püsküllü için janjanlı bir plakettir.

istinad mı?! Püüüü!
Heee heee istinad duvarı... Dikkat et altında kalma!
Ya da kal..
Yeni değil, Çok eski bir mevzu. Raporlu olduğunu önceden beri biliyoruz. Tescilli hemde..
hakimlerin fikri ve vicdani açıdan ne kadar hür olduklarını bize göstermiştir. görüldüğü gibi dönem istibdat değil hakimler de inzibat değil.
Kadiros Mısıryanis'in prof. Dr. Ayhan songar 'ın verdiği kapı gibi kaçık raporuyla askerlikten yırttığını hatırlayan hakimdir.
G.te g.t demiş,ne var bunda.Doğru tespit.
tengir abi bunlar kaçtıkları şeriatı başka ülkelerde yayıyor o yüzden afganistana gidemezler.

görevini en iyi yapan hakimdir.
deli olduğunu söylemek için hekim ya da hakim olmaya gerek yoktur.
iyiki akıllı hakimlerimiz var..