bugün

kadir mısıroğlu hocanın konuşma yetisini kaybetmesi olayıdır.

çok kötü haberler geliyor çook. kadir hoca geçirdiği hastalık sonucu artık konuşabilemez hale gelmiş.
kadiralist hareket engellenemez.
(bkz: kötüye bir şey olmaz)
Konuşma değil zırvalama yetisi.
Halk bir gecede bir kez daha cahil kalacak desenize.

T: ülkenin saçmalama oranlarını büyük ölçüde düşüreceğine inandığım hadise.
allah’ ın sopasının olmadığını gösteren olay. sen atatürk hakkında mal mal konuşup, tarihi götten uydurursan böyle çarpılırsın işte
harbi mi lan . hanım rakıyı getir.
içimde allah inancının kıpırdanmasına sebep olan haber. Demekki beddua diye birşey, ilahi adalet diye birşey var. Darısı uzunun başına.
onun söylediklerine mantıklı cevaplar verilmesini sağlamaz. söyleyeceğini söyledi üstad. biz ondan yana tamamız.
zaten boş yapıyordu pek de hayatını etkileyeceğini sanmıyorum.
basliga bile yansimis.
(bkz: kaybetmes)
götünden uydurduğu için saçmalıkları pek etkilenmez.
küffarın işidir. resmi tarih yalanlarını çürüttüğü için siyonitlerin ve hristiyan birliğinin gizli suikastleri ile olmuştur.

değerli tarihçi üstad...

yok lan devam edemiycem, zaten boş boş konuşuyordu allah'ın edepsiz püsküllüsü...
O kadar yalan söyledi o kadar yalan sözledi ki allah çarpti.

Hadi atayizler bunu da açiklasinda görelim.
Valla evrenin kendince bir kanunu var dediydiler de inanmamıştım. Hakkaten varmış ha. Şu dünyada en adaletli olay bence. Keşke konuşmaması gereken her insan böyle konuşma yetisini kaybetse dünya muhteşem bir yer olurdu. Ilahi adalet.
https://www.youtube.com/watch?v=3WAOxKOmR90
hocanın eli yazdığı sürece kelam etse ne olur etmese ne olur ey millet-i küfrani! hak er yada geç ortaya çıkar. ister kelam ile ister yazı ile.
Hocam ne oldu ya sesin gitti?
adam konuşmuyor ki zaten sayıklıyor deli.
O kadar ölünün arkasından sallarsa olacağı bu.
lmao yeah.
Hiçbir kaynak yok.

Eğer doğruysa bunu bir şeyler alıp kutlamayı düşünüyorum da, sonra vay efendim numara yapmış demeyin bana.
Olmayan şeyi kaybetmesini anlamk pek mümkün değil.
allah var işte, ibinenin sesinden tiskiniyordum mükemmel olmuş ite.