1. 0.
  Başuzman Araştırmacı olarak Tübitak'ta çalıştığı zamanlarda adını duymuşluğum var kendisinin. tasarımı tamamen yerli imkanlarla yapılmış olan, ülkemizde ilk kez kurulmuş olan ve dünyada henüz eşi benzeri olmayan Yakın Alan Radar Kesit Alanı Ölçüm Merkezinin kurulmasını sağlamıştı bildiğim kadarıyla. kendisi aslen kütahyalıdır.
  ... mugs bunny
 2. 1.
  milgem projesinde adını duymuştuk. daha sonra milli muharip uçak projesinde de öncülük yaptığını duyduk. başarılı bir proje adamı olduğunu kanıtlamış biri.
  ... on yuz bin minyon
 3. 2.
  bu tecrübe ve yeteneğiyle ileriye dönük planlarını merak ettiğim kütahyalı. acaba kütahya'dan siyasete atılmayı düşünüyor mudur?
  1 ... ne bakiyon lann
 4. 3.
  tam anlamıyla bir proje adamıdır kendisi. ona yapılacak projeyi ver, sonra arkana yaslan ve bekle. en iyi işi çıkaracaktır. başta milgem olmak üzere birçok kanıtı da mevcut bu özelliğinin.
  ... damacana sevdali
 5. 4.
  kütahya'nın bağrından kopmuş, sayılı proje adamlarından. elinin değdiği her projenin de ihya olduğu bir gerçek. takipteyiz. daha nice büyük işlere katkı sağlayacağından adım gibi eminim.
  3 ... jestes doesepny
 6. 5.
  kütahya'nın gururlarından olur kendisi. TÜBiTAK BiLGEM’de tamamen milli imkanlarla geliştirilmekte olan ve sektördeki büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan elektromanyetik simülasyon yazılımı içerikli projenin proje yürütücülüğü görevini yapmakta. gerçekten zor ve gerçekleştirildiğinde de önemli bir proje olacak.
  ... bunca zaman bosa
 7. 6.
  kendisi önemli projelerin aranan insanlarındandır. ki yerli ve uluslararası birçok projede görev almıştır. bana kalırsa bunlar arasında en önemlilerinden biri milgem projesi. hem projeye dolayısıyla da vatana katkısı olan bir insan.
  ... zoraki arvat
 8. 7.
  1978 Kütahya doğumlu ve üç çocuk babasıdır. kendisiyle birkaç kez karşılaştım. kütahya'da su arıtma şirketi sahibi. aynı zamanda fizik ve elektroniği birlikte kotaran değerli bir bilim insanı da.
  ... sinyoritaa
 9. 8.
  gebze teknik üniversitesi’nde görev yaptığı süreçte türkiye’nin ilk elektromanyetik açık alan ölçüm sahası’nın kurulmasına ve işletilmesine öncülük etmiştir.
  3 ... banaverinbana
 10. 9.
  kütahya'nın yetiştirdiği değerli bilim insanlarından. kendisi enerji sistem mühendisi. şu sıralarda bildiğim kadarıyla elektronik mühendisliğinde doktora çalışması yapıyor.
  2 ... don dale