bugün

dünya çapında yapılan araştırmaların bir sonucu.
(bkz: dır dır)
http://www.tv8.com.tr/scr...page=detail&type=news
yapılan araştırmalar demek ki kadınların 3 kat daha hızlı düşünebildiklerini de ispatlamış oldu. *
yapılan araştırmalara göre kadınlar konuşurken, orgazm oldukları andakine benzer bir hormon salgılıyormuş. * eğer 3 kat fazla konuşup daha niteliksel düşünüyorlarsa tamamdır. fakat çoğunluğu * şu,o gün şurada şunu dedi, şunun fiyatı şu düzeye düşmüş, onun üstündeki kot hiç yakışmamış yönünde kouşmalardır. zaten akıllı olanları daha az ve öz konuşmaktadır. zira susmak da bir iletişim biçimidir. erkekler büyük ihtimalle 3 e bir oranında konuşma sırasında başımıza yine bir şey gelmesin, 3 ün birini almayayım, şunu almamı istemesin korkusu ile manevralar düşündüğünden zamanlarını susup; içinden dua etmekle geçirmektedir.
(bkz: söz gümüşse sükut altındır)
(bkz: düşünmeden konuşma teknikleri)
(bkz: boş konuşmak)
- abi, kadınlar erkeklerden 3 kat fazla konuşuyormuş.
- daha yeni mi anladın?
en az 3'tür o. çünkü, düşündüklerini-düşünmediklerini, hissettiklerini-hissetmediklerini, bildiklerini-bilmediklerini kendini bilmeden konuşanları çoktur. e orana vurulursa da 3'ü geçtiği aşikardır. bu söylediklerimi üstüne alacaklar, gocunacaklar, tepki gösterecekler elbette ki olacaktır. aman yapmayın. görüyoruzda söylüyoruz biliyoruzda söylüyoruz. ne gocunun ne de yaranız görünsün.
cok basit bir ornekle sebebi aciklanabilecek bir kani.

adam karisina kadinlarin bir gunde kac kelime kullandigina dair
bir makale okuyordu...

Erkeklerin 15.000 kelimesine karsilik tami tamina 30.000 kelime.
karisi yanitladi: "sebebi erkeklere her seyi tekrar etmek zorunda
olmamizdir."
adam karisina dondu ve sordu "efendim?" *
+neden bu kadar içiyosun abi
+karı dırdırından olum diye aldığım cevabın ispatlanmış şekli
(bkz: agzi olan konusuyor)
-kadınlar erkeklerden 3 kat fazla konuşuyormuş
-o kadar az mı **
bunun için araştırma yapmaya gerek yok. bariz belli zaten. *
(bkz: az ve öz konuşmak)
* önemli olan da zaten çok konuşması degil boş konuşmaları olsa gerekdir. * * hem o araştırmaya karşılık kadınların çok konuşması tasdik olunmuş fakat çok konuşmanın faydaları belirtilmemiştir. *
en azından konuşuyor, duygularını belirtiyor, insanlarla iletişim kurabiliyor. *
- "yok yaa, benim yazıldığım kız neden benle hiç konuşmuyo, madem üç kat daha fazla konuşuyomuş kadınlar erkeklerden..!"
şeklinde cevap verilmesi gereken araştırma...
konuşmaların akabinde kadına çeneni sikeyimadında bir öbekle nokta konur
*

isviçreli bilim adamlarıyla beraber çalışan şen kıraathaneli araştırmacıların vardığı sonuç. kıraathane yetkilisi osman abi, çok önemli bir keşife imza attıklarını belirtirken yakında erkeklerin erken boşalmadığını aksine kadınların geciktiğini ispatlayacaklarını belirtti.
(bkz: kadinlar dokuz kat fazla zevk aliyormus)
keşke erkekler de öyle olsa; o zaman daha az bağırırlar, agresif olmazlar. bilinçaltı pek dolmaz. saçları bu denli çabuk beyazlamaz.
ama kendilerinin boş konuştuklarının kendileri de farkındadırlar ki bu özellik alınmıştır onlardan ya da kendilerini öyle göstermeyi severler (en azından bayanlara karşı)
biri kafaya, diğeri kalbe aittir.
kadınların daha geveze olduğunun kanıtıdır.
http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=462534
erkeklerden her zaman daha sosyal oldukları, onlardan her zaman daha fazla kitap okudukları için normal karşılanması gereken durumdur. çünkü anlatacakları ve paylaşacakları şeyler vardır.
- karıcım
+ efendim hayatım beni mi çağırdın ?
- evet
+ geldim işte.neden çağırmıştın.
- nasılsın.
+ sadece bu mu yani.yoruldum bütün gün ev işleri.yemek ütü çocuklar. of off yani off
- susarmısın ?
+ hayır susamam.neden susayım............vıdı vıdı vıdı..carrr..carrr.carr....

sadece 3 kat fazla mı eminmisiniz............?
erkeklerin daha fazla konustugunu iddia eden arastirmalarda mevcuttur.
kadınların görünce "söylenmeye" başlayacağı açıklama.