1. 1.
  internet yayını kesintisiz ve oldukça kaliteli olan, gerçekten rock müzik dinleyebildiğimiz rakipsiz radyo istasyonu. (bkz: Hastasıyız) (bkz: Severek dinliyoruz)
  2 ... jane doe
 2. 2.
  Bugün yayınlanan bir röportajda "http://www.milliyet.com.t.../magazin/yazorn.html"; yer alan bilgiye göre yayın yönetmeni Hakan Emren müzik direktörü Hakan Tamar olan radyo.
  ... jane doe
 3. 3.
  yayın yönetmeni, web tasarımcısı, database i, kanı canı, şeker insan hakan emren olan; amerika'da bile listelere yeni giren single'ları ile çok popüler olmayan grupları cayır cayır playliste koyup türk insanına tanıtan, sürekli yenilikçi ve genç-dinamik kadrosu ve yayın felsefesi olan, stüdyoları pek bir ferah -manzarası süper- radyo istasyonu. zamane gençleri adlı program pek neşeli. iki heavy metal programı da bizlerle...

  direkt olarak ulaşılabilir:

  http://www.krock.com.tr
  ... btnn
 4. 4.
  12 ekim cuma gecesi 23:00 - 00:00 da herkese açık olan K-rock DJ programında yayın yapacağım radyo kanalı.
  ... mad world
 5. 5.
  izmir'den keşke radyoda da çekse dediğim ve bu yüzden istanbullular'ı çok şanslı bulduğum, yeni şeyler dinlememi sağlayan sağlam rock radyosu..çaldıkları müzik,o andaki program formatındaki müzik türünün en baba örnekleri olduğu gibi duyulmamış şeyler de olabiliyor..gerçekten çok başarılı..***
  not:internet yayınında henüz bir kopukluk yaşamadığımı belirteyim..
  ... rau ru
 6. 6.
  an itibariyle emreaydın* isimli arkadaşı konuk eden, ve git şarkısını çalan radyo.
  ... yavuzum
 7. 7.
  an itibari ile sözlük radyolarına söven bir dj'e sahip radyo. kendisinin adını bilmemekle beraber telif haklarından bahsedip, ulan mal kelimelerini sarfetmiştir.
  ... yavuzum
 8. 8.
  türkiye'nin en iyi radyosudur.

  (bkz: çöl azizleri)
  (bkz: zamane gençleri)
  ... double cross
 9. 9.
  artık bir radyo kanalı değildir format değiştirmiştir resmen mp3 çalar tadında bir şey olmuşlardır sadece şarkı çalacaklardır tüm canlı programlar kaldırılmıştır üzücüdür.
  ... toliveistodie
 10. 10.
  yolları cekilir hale getiren radyodur.
  ... gitaristdilara