bugün

hasır altı edilen bir konu olsa da gerçek olandır.

o sevimli görüntünün altında yatan bastırılmış duygulardır. ergenlikte daha çok ortaya çıkan durum olsa da sevişirken kendini tutamayan kızlarımızda gözler önüne serilen gerçekliktir.

zaten kızların toplanıp dedikodu yaptığı ortamlar tam bir gizemdir. hele ağda salonlarında birbirlerinin bacaklarını, kukularını dikizlemeler filan.

görsel
görsel
görsel
sürekli konuyu cinselliğe getiriyorlar, yakışıklı bir erkek görünce off bu ne hoplatır beni gibi fantezileri var. gerçekten kadın terörüne son verilmeli artık. erkekler olarak cok eziliyoruz.
katıldığım şey erkeği kelepçeyle yatağa bağlamak gibi ayıplı ayıplı şeyler düşünüyorlar. nereden aklınıza geliyor.
Buyrun 1 tanesi evine gelen kuryeye sulanmış.
görsel
erkeklerin de efendilik timsali olmadığı gerçeği ile kapışır.
Yürümenin sapıklık olduğunu öğrendik bugün de çok şükür.
hiç sekmez.
görsel
kesinlikle katılıyorum.
sokakta da yürüyemeyeceğiz artık.
görsel
Ne güzel işte. Olması gereken bu zaten.
maalesef öyle. sikini ciin giyemez olduk artık gödümüze bakıp arkamızdan ıslık mıslık çalacaklar diye.

arkadaş sizin babanız abiniz yok mu? bu nasıl bir zihniyet.
bakmamayı öğrenecekler arkadaşlar. siz sikini cinlerinizi giymeye devam edin.özellikle poponuz güzelse.
başlığa ara verdim sandınız ama her zaman bu görüşün arkasındayım.
görsel
Vardır böyle bir gerçek. Günde en az 5 tane müsaitsen sana facesitting yapabilir miyim diye mesaj alıyorum. Rezalet amk.
Hepsi değildir yaa... Çoğu diyelim.
numune 3958584.
görsel
çünkü iki dk yaraksızlığa dayanamamak
Aynen. Merhaba falan diyorlar.

Bi de gödümüze bakıyorlar.

Edeb kalmamış.
(bkz: bu dahil bütün genellemelerin yanlış olması)

ama olanlar daha seks manyağı, işte onlar gerçekten seksten zevk alanlardır. seks var, seks var.
Asla edinilemeyen intiba.
attıkları nude'lar da, "sana memelerimi gösterirken o kadar azıyorum ki.." diyebilecek rahatlığa ve özgüvene de sahipler ayrıca.

önemli olan o memelere benim azmam, azabilmem. sen gösterirken nasıl azıyorsun lan? du bakam önce ben.

erkeklerden daha çok sapıklardır ve azgınlardır. ancak bir erkek tarafından cinsel kimliği çözülmediyse, o erkekten "nato" hassasiyetiyle gizli tutarlar. erkek de "aa bunların ihtiyacı yhoooqq, zerre azmıyorlar yoyeee" diyerek kendilerini kandırıpdururlar.

oyuna geliyorsunuz efenim!
O sapığı herkes ortaya çıkaramaz rahat bir ortam sağlayın görün etkiyi.
cinsel uyumun sağlandığı bir ilişkide kadınlar gerçek azgınlıklarını ortaya çıkartırlar. eğer kadın seks yapmak için o kadar hevesli değilse kesinlikle yanlış partner seçimidir. erkekten bahsetmiyorum çünkü bizde aşkın gururu olmayabiliyor. gelene geçene hallenenler var.