bugün

dışarıdan görebildiğim kadarı ile bazen mecburiyet gibi görülmektedir.

--spoiler--

sen istiyor yumuşak yumuşak öbüşmek yenileceksin oyunda

--spoiler--
Her kız hoşlanmaz. Kızlar daha çok karşınızda olan bir şeye karşı birlikte kazandığınız şeylerden hoşlanırlar. Çok genel oldu anlamadınız muhtemelen şöyle söylim; onun bir işi başarmasına yardımcı olmalısınız. Mesela ağır bir şey taşınacak onu alıp siz tek başınıza da götürebilirsiniz ancak onunla birlikte taşıyıp ortak bir şey yaparsanız daha mutlu olurlar. Bu örneği her duruma uyarlayabilirsiniz dikkat etmeniz gereken "dur ben yapıyim senin yerine" demek yerine "birlikte yapalım" demektir. Tabi bazı acil durumlarda hiç bir şey demeden anında yapmanız lazım ki sorun çözücü bir kişilik olduğunuzu gösterebilesiniz. Böyle bir şey de var.
eşim her eline aldığı oyunda beni yeniyor. ben bilerek yenildiğimi söylüyorum ama yalan. la sen bayan insanısın araba yarışı oyununda (şu atari salonlarında driftli oyun) nasıl yeniyon beni. ki ben tam bir gamerım, her türlü oyunu oynamışlığım vardır. geçen borderlands 2 de geçemediğim bir parkur vardı, ilk denemesinde geçti. kafayı yedim. oyun oynarken ondan uzak durmaya çalışıyorum psikolojimi bozuyor.
Bir de anlamıyorlar ya bilerek yenildiğimizi seviniyorlar falan ya çıldırıcam. afsadasfsafa
Hoş değildir. Salak mıyız biz sizin avansınıza ihtiyacımız olsun. işi eğlenceden yarışmaya çevirirse onun vay haline. Platform oyunları için biraz üşengecim ama kalanında affetmem.
Kız arkadaştan bir menfaat elde etmek istediğinizi gösteren şeydir. Kız da zaten bu durumu sezecektir.
Ben hiç acımam yenerim. Ağlıyorsa da ağlasın. Yalan yere rol kesmem asla. Bu ne lan ergen misiniz evladım.
Arada bir yapılırsa romantik bile sayılabilecek eylem.