bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    yonja'nın yandan yemişi.

http://www.juzy.net/
    ... atan alir spor
  2. 1.
    çok komik bi site lan bu.kendisini zeki sanan bikaç denyo kurmuş heralde.arada bakıyorum, her gün 3-5- tane banko mesaj geliyor..afedersiniz açık saçık resimleri koymuşlar en "fake"inden.mesaj atmak için de "gold" üye olmak gerekiyor, yani paralı.bööle güzel güzel bayanlar mesaj atınca biz de hemen "anaaa garıya baaahhhh laa" diyerekten ona cevap atmak için herşeyi yapacaz ya, para vericez onun için, malız ya.hadi gerçek olsa neyse, verirsin vermezsin o ayrı konu.bi açıyorum mesajları "yasmin"ler mi istersin, "hülya"lar mi, ooh maşallah envayi çeşit kız "selaaaaam", "tanışalım mı?", "ordamısın??", "ağzın mı yok?" diye mesaj atmış.en son geleni yazayım da tam olsun *

---------------

göderen:**ceren**

merhaba nasılsın?benim adım ceren istersen veren de farketmez zaten klavyene bakarsan c ile v arasında çok az bi mesafe var benim kişiligim arasında da neredeyse aynı mesafe var * bu arada ben pilotum ucarım ve ucururum gel bi gün senide ucuruyum * bak bu kadar saka yeter.ciddi olmak gerekirse adam akıllı ve guvenilir biri arıyorum.cift kisilikliyim bazen ciddi bazen cok gevsek olabiliyorum ama her zaman cılgınım.ne dersin tanısmak ister misin?

-----------------

gece gece siz beni güldürdünüz, allah da sizi güldürsün emi.
    2 ... atan alir spor

alakalı başlıklar