bugün

sürekli etrafta ismini duyunca merak edip araştırdığım ve tipini ve o cırtlak sesini duyunca tüylerimin diken diken olmasına sebep olan bebe.

bide beybii, beybiii ehuuuuu diye bağırmıyor mu? çarpıcan bitane yüzüne beybiymiş.
baby videosunun 1:11 saniyesinden görüldüğü üzere kalbi göğsünün sağında olan çocuk. ben demiştim bir yamuk var bunda diye.

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
hakkında şöyle bir istatistik yapılan ergen;

j. bieber: 16 yaş, 29 şarkı, 3 albüm, 1 film, 1 kitap, 20 ödül, 1 turne, 86 show
türk ergeni: 16 yaş, 29 deneme sınavı, 3 sınav, 31, 31, 31 ...
babam meslekte 20 yılını doldurdu. memleketim memurunu bilirsiniz. garibim bi gömlek bi süveter bi kumaş pantolonuyla doldurdu bunca yılı. hala nasıl ev sahibimi olacağım, nasıl belimi doğrultacağım, çocuklarımı nasıl okutacağım derdinde.

hayat bu kadar ucuz olmamalı vesselam. bir o adama bakarım, bir 16 yaşındaki çocuğa...derim ki ulan dünya harbi ananı sikiyim be, harbi sikiyim yani.

velhasıl bu sabiye hasetim bundan ötrüdür gardaş. kamyonun altında kalsın kendileri, ölsün o, ölsün. *
bu piç kurusu ile ilgili entry girdiğim için kendime olan saygımı sorgulayacağım fakat lakin bunu tarih not etmeli bence. bizim dönemimizde star dendiğin de tek isim vardı kuşkusuz michael jackson. ben inanıyorum ki bundan 10 bin yıl sonra ondan kalıntılar bulunacak olursa, muhtemelen ona tanrı diyeceklerdir. evet michael jackson bundan 10 bin yıl sonra ki kuşakta emin olunuz bir tanrı olarak algılanacaktır. ve bizim içinde ölene kadar kalbimizde star olarak kalacak.

ve gene bizim dönemde bir ricky martin vardır. yakışıklılığı, sempatisi ve latin rüzgarını bize tanıtan 98 dünya kupasının müziğini yapan isimdir. tek kelimeyle stardır.
bu iki ismi şu yüzden verdim. michael bizim starımızdı, onun altında ve ona yaklaşmaya çalışanlar vardı bunlardan biridir ricky.
ve biliyorsunuz ki ricky gay olduğunu açıklamıştır. lafı uzatmadan sonuca gelirsek, bizim dönemimizin gay starları bu dönemin sözde starlarına erkeklik dersi verir, o kadar ki ricky bu piçin yanında aynalı tahir gibi kalır !
bırakın ricky martini burak kut bu piçi yolda görse mutant diye kafasını taşla yarar. o derece.

bu nedir lan ! bu nasıl bir varlıktır kardeşim. gelişmemiş, olmamış bir piç için ağlıyor, götlerini yırtıyorlar. yazık. sizin gibi gençliğin ben ta amına koyim.
küçük ibo'nun sarısıdır.
"bu kimmiş la..?" diye merak etseniz bile youtube'dan bakıp hayatınızın iki dakikasını harcamayın.

(bkz: ben yandım eller yanmasın)
gereksiz yere şöhret olanlar akımının yeni nesil temsilcilerinden. ses zaten rezalet. cırtlak kız sesinden hiçbir farkı yok. görüntü desen o da yok. itici bi oğlan çocuğu işte. justin diye zırlayan embesil kızların ağzını burnunu dağıtma sebebi. zaten iki söz yaz, bir de müzik uydur. bir de ünlü biriyle çık şarkı söyle. tamam şöhretsin. bu tür salaklar yüzünden gerçekten de yetenekli olanlara şans verilmiyor ya... neyse gece gece ağzımı bozmayacağım.
--alıntıdır--

Istanbul konserine 2 saat gecikmeli çıkıp da yuhlanan, şımarık, beceriksiz, medya oyuncağı, gerizekalı Justin Bieber'ı görünce ; en hasta zamanlarında bile zorlana zorlana da olsa, konserlerini sonuna kadar tamamlayan, muhteşem şöhretine rağmen seyircilerine inanılmaz saygısı olan, mütevazi Elvis'i ne kadar sevdiğimi düşündüm..

--alıntıdır--
bir çocuğun narin sesinden istifade edip bir kıt'a ve nakaratı 40 defa okutma esasına bağlı metodla meşhurlaştırılmış, dayaklık bir velet. amerikanyalılar albümlerini ala ala rekora götürmüşler bacaksızı. dövülesi.
amerika'lılar geç gelişiyor oğlum tezini bir kez daha doğrulayan çocuk. türkiye'de 16 yaşında sakallı, bıyıklı amca gibi olup lise de dayı takılıyorlar.
türkiye'deki gençlik ile kıyaslarak bu çocuğu görünüm, hal ve hareketler türkiye'nin 11-12 yaş erkek çocuklarına benzer anca.

(bkz: de get bücür)
türk polisinin karşısında aciz düştüğü yeni yetme velet. arkadaş, bu ergen kişisi havaalanında pasaport göstermeden arabasına koşuyorsa, arabadan çıkmamak ve pasaportunu vermemek için diretiyorsa, üstüne bir de korumalar senin kafanda şemsiye kırıyorsa o şerefsizleri alır nezarete atarsın ya da sınır dışı edersin. kendi ülkende düştüğün duruma bak. avrupa'da veya amerika'da bizimkiler böyle birşey yapsa o kapıdan sokturmazlar adamı.
anneme bir fotoğrafını gösterdiğimde :
-ayy bu kıza bu şaç hiç olmamış .demesi ve beni yarmasına sebeb olan şahsiyet .
gay olduğundan adım gibi emin olduğum acayip tipleme. ayrıca yıl itibariyle 16 yaşında olmasına rağmen o nasıl ses lan 10 yaşında gibi ?
(bkz: justin bebe)
bu kadar buyutulmeye degecek tipi olmayan daha bebe olan ufaklik.