1. 1.
  1996'da tecavüz edilip, öldürülen çocuk güzellik kraliçesi. katili olduğu iddia edilen John Mark Karr 2006'da tayland'da yakalandı. fakat yapılan dna testi sonucu katilin o olmadığı açığa çıktı.

  küçük kızın öldürülmeden önce dövüldüğü, işkence gördüğü, tecavüz edildiği anlaşıldı. ramsey'in cansız bedeni bulunduğunda kafatasında büyük bir çatlak tespit edildi.

  katili hala yakalanamamış olan ramsey'in annesi 2006'da yumartalık kanseri sebebiyle öldü.
  3 -1 ... out of the utero
 2. 2.
  Esrarengiz bir şekilde öldürülmüş ve hala katili bulunamamıştır.Gerçekten çok güzel bir kızdı.DÜzenli olarak saçları boyatılmaktaydı.Kim ne istedi bu kızdan hala anlayabilmiş değilim fakat işin çok basit olmadığı aksine çok çok derin bir iş olduğu açıkça görülmekte.Saat 5'de kızın annesi kalkar ve aşağıda 3 sayfalık bir fidye mektubu görür,yanılmıyorsam 110.000$ istenir.Hemen polise haber verilir.O sırada evde bulunan dokuz yaşındaki oğlu burke'ün de uyuyor olduğunu söyleyecektir, ancak 911 kayıtları incelenince, burke'ün uyanık olduğu, ve arkada babasıyla konuştuğu duyulur. polis evde arama yapmak ister. baba hemen mahzen bölümüne iner ve eliyle koymuş gibi küçük kızın cesedini bulur. kızın başına vurulmuş, kafatası çökmüştür. elleri ve boynunda bir kordon vardır ve sanki boğulmuş görüntüsü vermektedir. cinayetin gece 11 ile sabah 5 arasında işlendiği saptanır.Ama tam olarak 2.08am'dir.

  Ayrıca bu kızın ismi Lady Gaga'nın "Dance in the Dark" şarkısında şöyle geçmektedir.
  Marilyn
  Judy
  Sylvia
  Tellem’ how you feel girls!

  Work your blonde (Jean) Benet Ramsey
  Well haunt like liberace
  Find your freedom in the music
  Find your jesus
  Find your kubrick

  Gerçekten çok araştırma yaptım ve hala yapıyorum.Bu üstteki ismi geçen bütün bayanlar erken yaşta aşırı dozdan öldüler.Peki neden Lady Gaga Jonbenet Ramsey adlı kızın ismini şarkıda geçirdi,diğer kadınlarla ne gibi benzerliği var hala anlayabilmiş değilim.Hele ki illuminati'nin Kralı Lady Gaga bunu yapınca akılıma illuminati ile bağı var mı diye gelmedi değil.

  Neyse illuminati ile bağı varsa neden fidye istediler paraya ihtiyaçları olmadıkları halde.Neden mektupta yazıldığı gibi arayacağım denilip de aramadan kızı öldürdüler?Neden öğretmeni "Ben yaptım" dedi,sorgulanıp şüpheli ifadeler verdi?VE sonunda DNA testi yapılıp katiin öğretmen olmadığı anlaşılmıştır.NEden bu kızı seçtiler,ne yapmak istediler hala anlayamadım.Ama gerçekten çok üzücü bir durum.Katil veya katillerinin en kısa sürede bulunması ümüdiyle...

  jonbenet ramsey
  Ve mutlaka izlemeniz gereken kızımızın ölümüne dair bir video.
  http://www.youtube.com/watch?v=NpvaFdCj6pQ+
  4 -2 ... sword
 3. 3.
  kadın sömürücü sistemin çocuk kurbanıdır. çocuk güzellik yarışması adı altında düzenlenen sapıkça ve sübyancıların ağzını sulandıran bir kepazeliğin ve üstünden binlerce dolar kazanma hayallerinde olan kokuşmuş ailesinin kurbanıdır.
  2 ... mirgun
 4. 4.
  jonbenet ramsey
  2 -2 ... turk frankenstein