bugün

3.nesil yazar grubundan sayılan şuana kadar 16 entry girmiş muhtemel bizim okulun eski mezunlarından...

(bkz: ŞŞAL)
kardeşim beni uludağ sözlük tanıştıran şahsiyet.
ismini ayn rand'ın romanından etkilenerek alan filozof ruhlu,4senedir ailemden çok yüzünü gördüğüm,iki senedir de yine ailemden çok ama bu sefer geçen 4 seneye oranla daha az görüşebildiğim,kendisinin bana "ulan senle beraber bi tek aynı şeyi şaapmadık" dediği ve inşallah onları da yaşayacağım can ciğer kuzu sarması arkadaşım,kampom* ayrıca atlas gibi beni de uludağ sözlükle tanıştıran şahsiyet.* *
grupta tanıştığım ilk şahıs, bu sebeple yeri ayrı olan yazar.
belpa nın önünde beklerken yanımıza gelip "acaba?" diye sorup, "gel hoca gel, ne olursan ol yine gel." diyerek aramıza aldığımız yazar. meğer bizden önce başka insanlara gidip aynı soruyu sormuş, "manyak mısın hemşerim sen?" tepkisini alınca biraz çekinmiş. kendisine olur böyle vakalar, türk askeri yakalar diyip, bundan sonraki bütün zirvelere bekliyoruz.
uludağ sözlükle tanışmamızı sağlayan yüce kişilik..
liseden beri tanıdığım katalizörlukte üstüne olamayan delikanlı sahsiyet.
hali sahadaki rovansimizi elbet alacagimiz yazar. erveerbasgirebilirspor a karsi fc uludag dictionary international , bir tarik solak organizasyonu.