bugün

kürtlere saldıran biri daha. yazık... artık ne etmişlerse hırsını buradan saldırarak çıkarıyor.
2011 yılında emrimdeki astsubay.
Yeni yetme bir Teğmen den Azar işitecek Eziğin tekidir.

Ayrıca Faşist bir kafatasçı veled.

Sorsan Büyük dedesinden sonra ki dedelerinin ismini dahi bilmez ama burda Türkçülük oynar.
kesişim kümesinden diferansiyel denklemlere geçen yazar. takip edemiyoruz dersleri
Adam sözlükte ders çalışıyor tamam da. Bi bakıyorsun mat 2 çalışıyor bi bakıyorsun 6.sınıf bölme bölünebilme çalışıyor nasıl bir sınav anlamış değilim bu çalıştığı.
Hayatın başlı başına bir sınav olduğunu bilen yazar, temel matematikten başlamış çalışmaya. kolay gelsin *
matematik dehası.

bir yazar.
gecenin ilerleyen saatlerinde atom bombasının formülünü vermesinden korktuğum yazar.

napier ve laplace ile...
erectov'un çakması olması için bile en az 3 level atlaması lazım.
yalan yok, açtığı bir kaç başlığı erectov açtı zannettim.

t: erectov'un yamağı.
Jandarmanın bel kemiğidir jandarmanın astsubayları zekidir çeviktir karizmaları zaten ayrıdır call of duty deki elemandan olmak isterseniz astsubay olunuz efenim birde jamyolu astsubaylardan bahsediyorum yeni yetme askeri okul kapatıldıktan sonra ortaya çıkan aksubaylardan değil.
Sürekli stalin diye birisine pipisiyle saldıran sözlük muhteremi.

Bu stalin kim diye araştırdım. 60 yıl önce mevta olmuş bir sovyet diktatörü. Hitleri silkip atan rus lidermiş.

Not: Neetti olum bu stalin sana bi deyiver bakam ?
Yoksa hitler uzaktan akraban mı?
Eski bölücü bir faştsttin nickiydi yok olup gitti.
Darısı yardakçılarının başına.
dağ bayır gezecektir.
hele ki personelci astsubay oldun mu rahatından geçilmeyen meslektir.
Yalan amk 20 25 bin tl alır. Bilip bilmeden konuşmayın.
70-80 alıyorlar diye biliyorum ama bilemedim şimdi. Evet.
güncel Önemli Başlıklar