1. 1.
  sonundaki 's' takısını neden nick olarak aldığını merak ettiğim yazardır..nickler doluysa en azından spice ekleyeydin be,daha mantıklı olurdu
  ... angmar
 2. 2.
  iş bu entry benim yazmış olduğum bu entry'ye (bkz: #39041937), (bkz: #39041954) entry ile şahsıma yapılmış ağır itham ve hakaretlere cevaben yazılmıştır. moderasyon ve okur/yazar arkadaşların dikkatine.

  zat-ı muhteremin kıvırma payı olmasın diye entrysinin görselini de ekleyeceğim.

  jagermeisters

  --spoiler--
  bu sözlüğün en sevdiğim yanı da beyin fukarası insanları ortaya cıkarmasıdır.
  bakın hemen üstteki beyin fukarası yazar( (bkz: cokzararli) demişki “senin sınırlarının bittiği yerde benim sınırlarım baslar”.. öncelikle sayın cahil. o laf öyle söylenmez. kulaktan dolma bilgilerle tereciye tere satılmaz. doğrusunu öğrenki bir daha böyle cahillikler yapma.
  “ senin sınırlarının bittiği yerde benim özgürlüğüm başlar “ doğrusunu öğrendiğine göre bir başka yanlışına geçelim.
  --spoiler--

  Evet sözlüğün çok renkli bir dünya olduğunun, her nevi insanın yer aldığına bende katılıyorum buraya kadar sorun yok. karşıt görüşteki her insana hakaret ederek epey kaliteli bir karakter ve ilim sahibi olduğun ortada, tebrikler. ikincisi, insanların sınırları ile alakalı yazdığıma takılmışsın, fakat şuna dikkat etmek gerek; eğer bir kaynak belirtti isem ve o sözü kaynağından farklı bir şekilde aktardı isem hay hay, yaklaşımına hak verebilirdim. kendi içimden gelenleri yazarken bir kalıba sığdırmak zorunda değilim. ve bir de şu var, örneğin: "alma cam ile taharet kestirirsin, etme cahil ile muhabbet küstürürsün" sözü onlarca çeşit söylemiyle herkesin bildiği ve kullandığı bir sözdür. bu ıspanak yemeği değil, söz. nasıl istersen öyle aktarırsın, buna da özgünlük diyoruz. yinede bana bir şeyler öğretme çabana teşekkürü borç bilirim.

  --spoiler--
  öpüşmek bir sevgi gösterisidir. sevmek ayıp değildir. istersem yanaktan istersen dudaktan öper kimseyi de tınlamam. ben seviyorum, sevgimi gösteriyorum.. öperken sana mı soracagım?
  ne seni rahatsız eden?
  --spoiler--

  ben hiç kimseye "benden icazet alın" demedim. bilakis, her davranış her ortamda yapılmaz dedim. sen sevdiğimi öperim, çünkü seviyorum, sevgimi gösteriyorum diyorsun. bende diyorum ki; evli olanlarda evliliğini umuma açık yerlerde ilişkiye girerek mi göstersin? bana ne ulan ister öp ister becer. ben senin salya sümük erotizmini izlemek zorunda mıyım eşimle? çocuğumla? ablamla? annemle? fesubhanallah.

  --spoiler--
  sende islam ahlakı gibi bir hastalıklı ahlak olmasa böyle seyler söylemezsin.
  sorun burda işte. kafanız basmıyor.
  bir başka cahilliğin ise seksi öpüşmekle bir tutman.
  sen gercekten karacahilsin. ben daha fazla yazma gereksinimi duymuyorum. zaten kendi ahlakın içinde boğulup gideceksin yakın zamanda. başka bir şeye gerek yok.
  --spoiler--

  benim entry'mde islam ile alakalı kullandığım bir cümle yok. ha evet islam dinine mensubum, ama bu bana saldırabileceğin bir kapı açmaz. ben toplum yaşantısında olması gerekenlerden bahsettim. toplum içinde birbirlerini beceren genelde hayvan sürülerinde olur.

  öpüşmek seks midir, değil midir? adam akıllı bir birliktelik öpüşerek başlar, öpüşerek biter. he tabi eskortlarla düşüp kalkanlar için bu sözlerimi es geçebilirsiniz.

  benim kara cahil olduğumu iddia edene sonsuz saygı duyarım, zira hiç bir zaman alleme-i cihan olduğumu söylemedim. hatta gerçekten bilmediğim bir dünya bilgi varken bir şeyleri bildiğimi iddia edebilecek kadar cüretkâr olamam.

  fakat bana kara cahil diyen insanın ne kadar aydın olduğuna baktım da, entry geçmişi resmen facia. örneğin (bkz: #39008545) (bkz: #39008540) gibi daha bir çok sıçmığı ile baya alimdir kendisi. bilgisinden ödün vermez, sözlüğe katkısı tartışılamaz.

  tanım: bir yazar.
  4 -1 ... cokzararli
 3. 3.
  Hade bakem sataşma başladıysa devam edelim.
  Benim özgürlüğüm seninkini kısıtlıyorsa buyrun efendim;
  Senin zöfürlük dediklerinde bizimkini kısıtlıyor!

  ben senin cocugunun aglak aglak cevreyi rahatsız etmesini mi cekecem sayın cok zararlı bey?
  Şımartın cocukları sonra gidin avmlere restoranlara otellere ne biliyim daha bir sürü insanın bulundugu yerlere mesela halk otobüsleri ya da uçaklara binin ve ve cocuklarınızın zırlamalarını herkese dinletin. Müzük mi dinletiyorsunuz insanlara?
  Bu yetmez gibi o cok övündüğünüz islam ahlakıyla eşlerinize kara carsaf giydirip ruh emici gibi dolastırın. Bizim cocuklarımızda öcü gördük diye korksun! Anlatamazsınki küçücük cocuga o kadının birileri ona tecavüz etmesin aklına seks Gelmesin diye öyle bir sekilde giyindiğini. Anlatamazsın bileeee!
  Ne yapak yani harry potter değilizki patronusumuz olsun.
  Uzaklastıramıyoruz da. Zorla göz zevkimizi bozuyorsunuz bi de üstüne cocuklarımızı korkutuyorsunuz!

  Onu gectik. Kadınlarınızı kapatarak bizleri sapık yerine koymaya ne hakkınız var!
  Sizin kadınlarınıza bakacak kadar serefsiz miyiz?
  istersen çırılçıplak gezsin karın. Banane.
  Ama biz kadınlarımızın basını kapatmazsak senin gibi islam ahlakıyla yetişmiş ve kendi ahlaki bilincini yaratamamış insanlar bizim kadınlarımızda ne şeref bırakır ne ahlak.
  Senin karın benimle aynı odada kalsa namusuna göz dikecek kadar serefsiz bir insan olmadıgımdan ilgilenmem bile.
  Ama senin mensubu oldugun ahlak anlayısındaki insanlar bir kadınla 2 saat bile yalnız kalamaz.
  Aklından seksten baska bir sey gecmez. Tecavüze ugramaması bile sürpriz olur. Bunları ben biryerlerden atmıyorum saholsun haber siteleri ne kadar serefsiz varsa ülkeye bildiriyor onu geçtim müge anlıda seks üzerine dönmüş ne kadar cinayet varsa ortaya cıkıyor. Tiplere baksan müslüman dersin. Ama içleri.. ben ne diyeyim şimdi sayın cokzararlı!

  Çünkü sizler allah korkusundan içinizdeki kötülükleri bastırmaya calsıyorsunuz. Yani şerefsizlik varsa içinizde bunu allah korkusundan gizliyorsunuz. Sözüm meclisten dışarı lafım sana değil ama reddedemezsin sen de bu gerceği. içinizde cok böyle serefsizler.
  Eğer sen karının başını örtüp çarşafa gecirmeye ahlak diyorsan benim sana anlatabileceğim birsey yok.

  istanbul polis merkezinin binasında kocaman harflerle “kişinin kendi polisi kendi vicdanıdır” yazar.

  Evet ve buna ek olarak kişinin kendi ahlakı yine vicdanıdır.
  Vicdanı bulunmayan gelişmemiş insanlar ancak baskasının dayattıgı ahlaka göre yasar.
  Ve o ahlakın etkilerini de görüyoruz.
  Daha dün namazındaki dede 14 yasındaki erkek cocugun sikerken yakalandı.
  Ondan öncesi bir baska dede köpek sikerken yakalandı
  Biraz daha eskiye gidersek din eğitimi veren yurtta (bkz: ensar vakfı) erkek cocukları tecavüze ugradı.

  içinizde bu kadar seref yoksunu varken iki insan birbirini sevmiş öpüşmüş. Bu mu sizi rahatsız ediyor ha sayın ahlak polisler?
  Buna mı sesiniz cıkıyor lan!
  Bu mu sizin ahlakınız!
  Başınıza çalın başınıza!
  1 -3 ... morfinligeceler