bugün

Tüm eleştirilere rağmen Johnny Knoxville ve arkadaşları Jackass 2.5 projesini tamamladı.
Yapımın "buçuk" olması ağırlıklı olarak Jackass 2 için çekilen ama kullanılmayan görüntülere/performanslara dayanmasından kaynaklanıyor.
Filmin ilginç bir özelliği var. Büyük yapım şirketleri tarafından yapılmasına rağmen 19 Aralık'tan itibaren internet üzerinden ücretsiz/reklamlı bir şekilde izlenebilecek.

Johnny Knoxville ve arkadaşları risk almayı gerçekten seviyor. *

edit: araştırmalarım sürüyor linke ulaşınca siz sayın yazarlarla paylaşacağım. şurda üç gün kalmış acelesi yok. ha ama bilen varsa esirgemesin.
eski fırlamalıkları kalmamış dedirten film. arada birkaç güzel numara vardı ama nerde o eski jackassler...
'hey dostum siz çılgınsınız hatta piçsiniz', lafı bu adamlar için söylenmiş, yahu o marketi dağattıkları sahnede olmak isterdim fakat tükürük içmek adetim değil, hangi aklı başında adam kıçına boncuk sokar?
hadi ondan geçtim osurmak için kıçınıza hava pompalarmıydınız?
peki ya birisi poponuz da golf oynamak istese? neyse bu adamlar bizi güldürüyor fakat şöyle bir düşünüyorum da cidden acı çekiyorlar.
ekibin artık olgunlaştığını gösteren film.

bir "jackass the movie"den kötü, ama 2007'de çıkmış çoğu filmden iyi.

böyle birşey bu film. jackass-sever her insanın izlemesi gerekiyor. çok müthiş sahneler var, heleki "jackass number two"da nasıl olduğu anlaşılamayan çoğu sahne açıklanıyor.

izleyin. görün. izlememek eksiklik olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar