bugün

ecevit'in mini etek giymesi, masadan da atlayayım mı demesiyle daha ne yapabilirim size kendimi beğendirebilmek iÇin mesajının verildiği dizidir.
sürekli bi siyasi mesaj verme çabası güden bu dizi an itibariyle gençliğe hitabenin pek rağbet görmediği(!) gerçeğini gözümüze sokmaya çalıştı sağolsun.
boomcu onur karakterinde kendimi bulduğumdur.
vedat harika iş çıkarmıştır.
--spoiler--

adam üstü açık arabada mahsur kaldı ya la.

--spoiler--
--spoiler--

-kulağım duymuyo diye gitmiştim doktora, "neyiniz var?" diye sorunca anladım.
meğer kimse konuşmuyormuş benimle.

--spoiler--
bütün gün suratımdan düşen bin parçaydı. işlere ara verip tv'ye bakayım dedim tesadüfen de diziyi yakaladık... bugüne taşımışlar 2-3 bölümdür de bakmıyordum.

dergi karıştırıp diziyi de dinlerken vedat'ın efsane sahnesi geldi...

çayımı döktüm allah belanızı vermesin... üstüne araba sahnesi de bindi ağladım gülmekten...

bugün için 10 dakkalığına hayattan kurtardıkları için teşekkür ederim...
Salih'in faceBook arkadaşlarına baksan russian institue ders yoklama defteri gibi bir espriye sahip dizi.
Ayrıca karı muhabbetinde resmen ağladım ya.
Salih'in faceBook arkadaşlarına baksan russian institue ders yoklama defteri gibi bir espriye sahip dizi.
Ayrıca karı muhabbetinde resmen ağladım ya.
müdür tansiyonu indirdi. daha iyi oynuyor.
büşra olmayaydı iyiydi.
az evel vedat karakterinin kendisini aştığı dizidir. ( tivibu sebebiyle geciktik, ondan )

--spoiler--
karııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı...
--spoiler--
ecevit olmuş gibi ya la.
-ben cv mi yanımda taşıyom olum
-hanı bakiim abi
-aha burda
-abi bu gençliğe hitabe, iş yapmaz
-hakkaten sadicim şu sıralar pek iş yapmıyor. göndermenin kralı yapılmıştır.
az evvel melek karakterini kanalizasyona mı gönderdiler bana mı öyle geldi.
ecevitle muratı everecekleri belli olan dizi.
salı günü 23:30 a alınmış ve çarşamba sabahımızı mahvedecek dizi
ahmetle muratin olayi goturdugu, sadinin zayif kaldigi dizidir. hakikaten sadi kpssden 89 almis, gumruk memurluguna atanmis. birakmakla hata etmis olabilir.
iktisadi kavramları birde bu diziden ögrenmek lazım. Karı artırmak. *
Günü tekrardan değişen ve çok uzun süreli olmayacağini düşündüğüm dizidir.
hala perşembe akşamı sanılan dizi.
şu günlerde dizi piyasasında izlenebilecek ender dizilerden.

bir iki başrol karakteri değil de ben ekip içinde ki bir çok oyuncunun çok iyi performanslar sergilediğini düşünüyorum. ilk başladığında bir kaç yan rol çok eğreti duruyordu ama onları da temizliyorlar. aşkın vardı mesela. onu da elediler. murat cemcir'in deyimiyle ''aşkını da gömdük ya la'' dediler, kızı kaybettiler. bu hafta da ahmet kural'ın menajeri için aynı durum yaşanmış olabilir. göreceğiz.
En iyisidir.
Biraz önce yeni bölümü bitti, gerçekten çok farklı bir yapım ve bölümde çok güzeldi. russian institute göndermesi ise benim en çok güldüğüm sahnelerden.
Büşra bu bölüm olmus gibiydi.
Gunün değişmesi be bir saat erkene alınma sebebi dizin tutmuş olmasıdır. Karı artırmak, karı indirmek, karı çoğaltmak vedat i cildirtmistir.
Yılmaz gruda nin Ecevit'e kara kiz, salihin hitabe yollaması iyiydi.
Sadi yine ortamlarının altındaydı.
bu akşamki bölümde gençliğe hitabe ile ilgili '' ilgililere'' güzel laf giydirmiş olan sağlam dizi.
--spoiler--
bir de gönül ilişkisi kurun. mümkünse ikili üçlü... üçgenler dörtgenler...

halk geometri istiyor!
--spoiler--