bugün

arama yapmadan başlık açan insanlar gibidir.

(bkz: işi düşünce arayan insan)
(bkz: sadece işi düşünce arayan arkadaş)
(bkz: işleri düşünce arayan arkadaşlar)

yine olan oldu ve ilk yorum uçtu gitti. başlık başa kaldı. ama olsun ibret-i alem için bu burada kalacak !
işi düşünce arayan insandır.
+kanka naber ?
-iyi kanka sen?
+bende iyiyim Kanka senden bişey isticem *
+kanka?
+ orda misin?
+ neyse işin cikti galiba gelince yaz *

Cevapsiz soruların insanidir.
çıkarcıdır.
böylesine meşgul tonu vereceksin.
işte öyle biri olmamak için işim düşeceğini tahmin ettiğim insanlarla muhabbeti hiç kesmem.
Çevremde bol bol vardır. Çıkar amaçlı bir güzel yağ çekerler sonra dertlerini anlatırlar he canım he.
tehlikeli arkadaştır, ilk fırsatta sizi arkanızdan vurmaya meyillidir.
işiniz düşünce aranılacak arkadaştır.
işiniz düşünce aradığınız arkadaştır.
En doğrusunu yapandır zırt pırt arayan arkadaş mi olur lan.
a-arkadaş
r-rekz

a-hacı naber ya
r-(mına kodumun kesin not isticek) iyi hacı ya sen naptın
a- iyi ya nasıl olsun

(4-5 saniye sessizlik...)
a- hacı şey dicektim ya antropoloji notları var mıydı sende ya, varsa atar mısın?
r-(yazsaydın amk bana mı güvendin) hacı bende de yok ya bende başkasından alıcam galiba(notların olması)
a- hadi ya, neyse o zaman hacı görüşürüz sonra.(başka bir vizeye yada finale)
r-tamamdır hacı hadi eyvallah(siktir git yavşak seni)

hal hatır sormadan böyle küt diye lafa girer bu ayılar, daha da aramazlar ta ki bir şeye ihtiyaçları olana kadar, başlık arkadaş diyor ama yalan efendim, arkadaş falan değil.
bunlardan bolca bulunur.okulda evde işte hemen hemen hayatınızın her yerinde.lütfen itibar etmeyin.
Yardıma ihtiyacı olan arkadaştır yardımcı olun.
Arkadaş değildir o . Herhangi biridir.
normal arkadaş sevdiğim insan tipi.
Orospu çocuğudur.
An itibariyle mesaj attı. Bakalım ne isteyecek.

edit: çıkmış soru istiyor ^^
Telefona "işi düşünce" diye kaydedilip aradığı zaman "işi düşünce arıyor" yazısı çıkan arkadaş.
Teker teker engellediğim arkadaşlar.Arkadaşlarımız
"Ah tatlım, ne zamandır aklımdasın da arayamadım" dediği an anlarsın devamının "bak çok özledim mutlaka nişanıma/düğünüme bekliyorum, seni orada görmek çok mutlu edecek beni" şeklinde süreceği bir arkadaş tipi. Keşke onlara sadece tanıdık desek... Neden arkadaş diyoruz ki?
Benden bile iyidir, çünkü ben kimseyi arama ihtiyacı duymam arkadaşım yoktur yalnızlığı sever öyle takılırım.

Bir sokak köpeğiyle bile arkadaşlık yaparım, ama insan dedin mi orada dur, antrofobik biriyim zaten içimdeki sevgiyi hak etmeyene vermem.
Silkilmesi gereken arkadaştır.
Genelleyecek olursak emlakçı ile bankacı kısım açık ara kapışır.
yaşadığım tecrübelerden sonra direk meşgule atıyorum böyle tipleri.
Genel olarak bana notları verir misin? Bana şu konuyu anlatır mısın? Diyenlerdir.