bugün

an itibarıyla eşiğinde olduğum durum. sürekli mesajlaşıyoruz, seks içerikli göndermeler var. yemeklere beraber çıkıyoruz, pc başında çalışırken ya göğüsle bana değiyor ya da çay alırken hafif sürtünmeler ile ben ilgimi belli ediyorum. o evli benim ise sevgilim var.

ben bunu şimdi üst kattaki toplantı odasında ya da 16.00 dan sonra çay odası kapanınca bi tokmaklasam diyorum kral? çok mu şey bi durum olur?
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

Fazla söze gerek yok.
Tramessi Çıkabilir.
işini seviyorsan Sakın yapma o boku ben bi kere yedim cenabetligimi işyerine bulaştırdım piyasanın en saglam işyeri 7 ayda takla.
herkesin hayali. hep de eski işyerinde diye anlatırlar. ne var yenide olanlardan da bahsetseniz.
Kimileri bunu yapacak kadar cesur. Vay anam vay ot gelip saf geçmişim iş dünyasından.
Eğer minibüsçüyseniz, yani minibüsünüz iş yeriniz ise:
http://www.youtube.com/watch?v=SDoup0OtkB8
Derken bi uyandim yataga isemisim amk.
konforlu değil. riski de çok. heyecan yaşayacam derken işinizden olursunuz. biraz sabredin. gereksiz..
Öğretmenler odası?
tipik erken boşalma sorunu yaşayan erkek hayal dünyasından bazı kesitler izlediniz.

bir sonraki programda görüşmek üzere...
şu ana kadar en fazla french kiss ile sınırlı kalmış atraksiyonlarımdır. ancak önümüzdeki 5 yıllık fantezi planında ayak fantezisi ve daha fazlası da hedef ve plan olarak listelenmiş durumda.
hangi pozisyonda (seks pozisyonu değil, mevki) olduğunuza göre tatlı tatlı devam eden ya da sıkıntılara yol açan kaçamaklar. elbette yine dünyanın tüm vanilya kezbanları ve eli sikinde yobaz ergenlerinin eridiği maden olan uludağ sözlük ahalisince fantezi, kolpa falan olarak adlandırılmış olsa da epey yaygın. özellikle de bekar olmayan insanlar arasında.

günün önemli bir kısmını, ekonomik ve sosyal maskeler takmış olmanın heyecanıyla beraber geçiren insanlar arasında oluyor böyle şeyler. lakin... uzatmayın, tadında bırakın ki zaten kaçtığınız şeye dönüşmesin. patron olmayanlar için eyyorlamam bu kadar. patronlar için ise:

açıkçası, "sekreterini siken kahvesini kendi koyar" düsturuyla meyledilmemesini öneriyorum. işin rengi değişir, para pul dahil olur.
tipik erken boşalma sorunu yaşayan erkek hayal dünyasından bazı kesitler izlediniz.

bir sonraki programda görüşmek üzere...
buna hayal diyen adamla ahbaplık etmeyin beyler. amk ne dar dünyalarda ne salak adamlarsınız siz ya. oğlum bi dışarı çıkın, hayatı tanıyın... uyanın süpermenler daha uçacaksınız.
iş kazasına yol açabilir.
Millete seyirlik olmayla sonuçlanabilir.