bugün

hiç tahmin etmezdim ilk defa deniycem ama korkuyorum.
Çok tatlış bir durum. Pazartesi sendromu, iş stresi falan kalmıyor şıkır şıkır gidiyorsunuz her gün.
Aman müdürün kulağına gitmesin .
işte tanıdığınız birinden nasıl hoşlanıyorsunuz ? Ben enseye şaplak göte parmak moduna giriyorum hemen .
Saçma bi durum bence.
bir çaycıyla kırıştırmak değildir. nihaha.
ben dahil 15 calisanin hepsinin erkek olmasi sebebi ile sadece aci aci gulumsetebilen mevzudur. yazlari dukkana giren sinekler bile erkek ulan..
bugün iş arkadaşım yarın ihtiyacım.

özellikle de aynı ofiste beraber çalışıyorsanız bu durumlar yaş farkına bakmazsızın gerçekleşebiliyor.
Iki tarafta bekar ise olağan bir eylemdir sonuçta aynı yerde vakit geçiriliyor ama ikisinden biri veya ikisi de sevgili olup, nişanlı, sözlü veya evli bir durumda ise tam bir orospu çocukluğudur.
Sonu mutlu biterse iyi , yoksa hep yüzyüze bakacağınız biri ile duygusal bir bağ kurup sonrası ayrılık olursa sıkıntı olur.
Bunun bir üstü patronla flört etme vardır.*
futbol takımlarında çok fazla örneği vardır. ancak, dışa vurumu pek olmaz. çünkü, bize yeni dünyanın gladyatörleri olarak satılan heriflerin birbiri ile ilişki yaşadıkları duyulursa sektör için hoş olmayacaktır.
Edin edin pişman olmazsınız. Ben ettim, sonra da evlendim mesela.
büyük söylemiyim yapmam hatta çalıştığım yere gelen kızlarla bile flört etmem. sebebi iyiyken problem yok ama işler tersine giderse çok kötü olur huzursuzluk felan.
Illa karımı calistirtmayacaksiniz bana amk.
Adınız tacizci sapığa çıkar mazallah.
yokluktur.
Tehlikeli sonuçlara neden olabilecek bir girişimdir.