bugün

afiyet olsun panda.
soda içiyorum.
bugün de luna coine 48 dolardan 30 bin liralık alım yapım 0.66 seviyesine düştüğü için içiyorum. o değil 48 dolarda aldım 33 dolara düştü. dedim maliyet azaltayim 33 dolardan yine aldım bu sefer 22 dolara düştü. dedim ordan alayım maliyet yine düşsün. bu sefer 16 dolara düştü. dedim 16 dip bölgesidir ordan da alayım kurtarayım kendimi dedim bu sefer 12 dolara düştü. e artık yeter amk dedim 12 dolardan tekrar aldım 9 dolara düştü. ana avrat sövüp 9 dolardan tekrar aldım bu sefer 5 dolar oldu. para kalmadı borc aldım 5 dolardan maliyet düşünmek için tekrar aldım bu sefer 3 dolara düştü. dayı oğlu dedim bana 50 bin yolla dedim (varlıklı insan sever beni) yokladı bu sefer de 1,5 dolara düştü. ulan dedim burası dibin dibidir. daha inmez deyip başka arkadaştan borç alıp yine aldım bu sefer de 0.66 ya indi. yani özetle luna coin de sikilenler şerefine içiyorum. bu da manzaram.

görsel
Cuma günü katılırım.

Bir afiyet olsun.
görsel
Niye içmiyonuz dalyaraklar?
6 oldu ölür müyüm lann.
(img:#2227878)
yok bir 6 daha atarsın sen.
(img:#2228102)
görsel

Bu gece tricolor için içiyoruz.
içenler, içmeyenlerin yerine de içsinler, biz kadehlere bir şekilde yansırız.
bugün de teknoloji ne kadar ilerlemiş diye içiyorum. eskiden biraları derede soğuturduk. şimdi özel çantalar çıkmış. vay mk vay. lise öğrencisi gibi sırtıma çanta takıp çayıra geldim iyi mi.

görsel
Lan kuki sen sen derbeder mi oldun, hayırdır?

Bugünlerde acınacak halde olan Yeşilçam ünlülerine döndün iyice amk.

Az topla kendini la.
Kuklayı bu hale düşüren hayat bize ne yapmaz ki. Adam çayır çimen müptelası olmuş. Yazık lan içim acıdı amk.

Derdini zikeyim ayrıca, tek derdin o olsun. Ne dertler var.
bu eleman sürekli tarla tapanda içiyor kırım kongo kanamalı taramalı kapacak telef olacak haberi yok.

neyse afiyet olsun.
görsel
görsel

Sevgili mesihimizden izin çıktı içen gönül rahatlığıyla içsin. Hadi yine iyisiniz köftehorlar!
görsel
görsel

Eskişehir barlar sokağında akıyoruz efendim, evet.
starbucks kahvemi yudumluyorum darlandım gece gece.
bugün de düğünde kalktığım halayın iki adım sonra bitip pic gibi ortada kalmam yüzüne içiyorum.

görsel
görsel
görsel
sade soda ile katılım sağlıyorum.
görsel
görsel