bugün

yeni alınmış sıfır araba gibidir. temizdir. çabuk bulunmaz.
Tüm kötülüklerin babası değildir.

Not: çok ince bir detayı bilmek bu cümleyi daha da aydınlatıcı yapabilir. Biliniz bilmiyorsanız öğreniniz.
Fetö üyesi olabilir dikkat ediniz.
benimdir fakat eksilerimde var kulaklık takmaktan kulağım yara oldu ve ekranlara bakmaktan gözlerim büyüdü.
Ailesinin çoluğunun çocuğunun rızkını çar çur etmeyen adam gibi adam olan erkektir.
candır... ayrıca bu devirde bulmak zordur... her taraf içmekle kendini bir halt sanan çakallarla dolu.
mülayim bu benim lan.
içip içip karısını döven erkek, içip içip karısını döven türk-islam sentwzi erkektir.. önce bir bunu bilelim..
evet sigara zararlıdır..
fekat yani içilmemesinde öyle güzelleme yapılması saçmadır..
alkol güzeldir zaten orası komple ayrı konu..
Vurduruyordur.
sperm kalitesi yüksek erkektir. Sağlıklıdır. Ağzı da kokmaz. Mis mis.
sigara ve alkollü içecek satan market çalıştırmayan erkektir.
Bence normal bir insan portfoyü al evlen on numara insan.
Benim içinde bulunduğum kitledir.

Sigaradan başlarsak, çok saçma birşey gibi geliyor açıkçası.Tamam tadını bile bilmiyorum ama, bir insan bile bile, isteyerek, neden sağlığına ve cebine zarar verir anlam veremiyorum.Aşırı mantıksız.

içki ise, birkaç kere tadına baktım, iğrenç ötesi bir tadı var.Bir daha içmem.Ayrıca içki konusunda inancım da devreye giriyor.
görsel

sınıfta kaldım. teşekkürler.
sigaram nargilem yok cok sukur alkolde arada bir alirim nadiren. arkadas kuzen ortami falan olmasi lazim. bazende Uzgunken kafa dagitsin diye iciyorum.
Sigarası olmasın zaten de ama oturup iki sek rakıyı tokuşturamayacaksak... kalsın efenim.
içki-sigara öldürür
kumar söndürür
yaşasın aşk aşk aşk

diye ortalıkta dolaşan er kişidir.
Sözlüğümüzde pek rastlanır bir erkektir. Sabah kalkar, gerinip, oh be der hayat ne güzel. Okşisem çeker içine.

Ama bir kesim var ki, şu şekil kalkıyor. Yazık.

https://thumbs.gfycat.com...cHuia-size_restricted.gif