bugün

içki içmeyipte her türlü şerefsizliği yapan müslümana göre on numara adamdır.
içtiğim şarap şişesi götüme girsin ki beni tanımlayan başlık. sana mı düştü müslümanlığımı sorgulamak bre pezevenk içki içen dinden çıkar diye bir kaide mi var?
domuz etını onune koyarsan haram dıyen ınsandır.
akp'li tatlı su müslümanıdır.
içki içenin müslümanlığını sorgulayan birinden daha şereflidir. kaşınıyorsun ama küfür etmedim bak... yoksa benim ağzımı açtırma.*
(bkz: bi siktiriniz gidiniz efendim)
Müslümanım diyip milletin sırtından para kazananlardan daha müslümandır. yarasın tosunumaaa.
türk halkının %65 idir.

birde kumar oynayıp müslümanız da deriz bu da %90ların üzerindedir.

(bkz: milli piyango)
başlığı açan şerefsizden daha şerefli olduğu kesindir.
(bkz: liseli ülkücülerin içki içip ben müslümanım demesi)
Başlığı açan oçdan daha namuslu ve şereflidir tabi bunların ne anlama geldiğini anlama kapasitesinde bir beyni varsa. Beyninden ossuran tög
imanla takvayı karıştıran şerefsizden daha şereflidir.
haram olduğuna inkar edip içiyorsa artık müslüman değildir.
(bkz: hayatın anlamını çözdüğünü sanan liseli)
Hakaret boyutuna gelmemesi gereken tartışma konusudur.
Zat-ı alimdir. Hırsızlık yapıp, vatana ihanet edip dinin arkasına saklanmaktansa elimdeki kadehi saklar, allahtan korkar kuldan utanırım.
Bizim sarhoşumuzda bile Allah korkusu vardir o da bu vatanin evladidir bunu ben diyorum brn hayatinda hic alkol ve turevlerini kullanmamiş birisi odaa gunahkar olamazmi ben 5 vakit namazimi kilamiyorum o zaman biz demi kafiriz!
içki iciyorum .Müslümanım.ama serefsiz degilim basgan.
(bkz: herkes din alimi olmuş arkadaş)
(bkz: içki içmeyip ateistim diyen puşt)
eğer bu kadar hırsız bu kadar tecavüzcü bu kadar dini kendi için kullanan varken ben içki içtim diye yanacaksam yanayım anasını satayım dedirtir.
kuran'ı adam gibi okumayanların söylemi.

kuran'ı okuyan kişi, alkolün haram değil kendini kaybedecek kadar içmenin günah olduğunu da bilir. zira, alkol kuran'da ilk zamanlar yasak olmayıp, hurmanın yani meyvenin her türlü muhteşemliğinden faydalanılması gerektiğini, her türlü şerbetinin içilmesinde sakınca olmadığını buyururdu.

sizin de bildiğiniz gibi, kur'an öyle bir günde yazılmadı 23 (yirmi üç) yılda tamamlandı. yani bir kanun gibi düşünün artık şu sistemi. dünyayı 6 günde yaratan bir tanrı, başı ve sonunu sadece tanrının bilmesi, gel gör ki alkolün insanlara zararlı olduğunu yıllar sonra görüyor ve bunu yasaklıyor. bırakın lütfen. 23 yıl be dile kolay.
Toplumfa milyonlarcası olan modelden biridir.
Benimdir.
Elhamdülillah hayatta hiçbir zaman ağzına içki sürmemiş biri olarak katılmadığım önermedir.
içki bütün kötülüklerin cirkinliklerin başı olmasına katılmakla beraber insanin sadece bedeninin değil zihniyetinin de ayyaş olmaması iktiza eder.