bugün

güzel kafayla ilginç tespitler yapan sözlük yazarıdır.

(bkz: içip içip giriyorlar sözlüğe)
içip içip dursun yeterki sıçmasın .
yalnızlığını ya da sıkıntısını sözlük yazarlarının üzerine attıktan sonra sızacak olan yazardır.
(bkz: kafam güzel sözlük güzel)
saçmalayan yazardır..

yani bana çok anlamsız geliyor..

hem keyif almak için alkol alacam..hemde o kafayla gelip klavye ile birşeyler yazıp kasacam..muhtemelen de saçmalayacam..

yani gereksiz bir iştir..
içtiği alkolün hakkını veren yazardır.
buyrun benim. ahan da adıma başlık açılmış ne hoş. duygulandım yahu, alkol insanı duygulandırıyor değil mi, annemi de özledim ben galiba gavur ellerindeyken değerleri daha iyi anlaşılıyor.
sözlüğe istifra etmemesini umulan yazardır.
kendinden bahsedilmesinin gururunu yaşar...

(bkz: burda)
entry si güzel yazardır..
içip içip karıya kıza sarkmaktan, itlik kopukluk yapmaktan çok daha evlâ olan eylem.
daha keyiflidir.
(bkz: butterflybb).
yazmak için içmeye gereksinim duyan kişi olabilir, içmeden duygularına gem vuruyor içindekileri ifade etmeye korkuyor olabilir, alkol cesaret kaynagıdır ve yazarken de fazla düşünmezsin evet böyle oldu evet yazıyorum amına bile koyarım havası. *
genelde vatan kurtarırlar.

her olaya katliam deyip ağlarlar. hatta bi tanesi haberlerde bir köpeği öldüren adamı faşik devlet diye yazmış buraya. yazık lan.
cubba cubba cibistaaa cubbbaaa diye kopanlari da var... kop kop koop kop.. cistak cistak cistak..

amateme mi yatsam amk noluyor bana yahu..
sözlüğe içkiyle giren yazarlardır. içip içip bayan yazarların üzerine işe.... ehemm tamam o son kadehi içmeyecektim.
sol frame e işemediği takdirde bi sıkıntı yaratmayan, pamuk gibi yazardır.
unutma tuvalete işenecek. *
Qwerty klavye kullanmasina ragmen bize f klavye kullanmis hissi veren entryler girer.
alayı kemalist, solcu ve dinsiz ateist tiplerdir. memleketi cenabetlikleri sayesinde mahveden bu angutlar sözlüğü de kirletiyor.

evet..
Şarhoştur. Bi hayrı dokunsa ben de denerdim. Çekilmiyor bazan dünya lo.
ayran içip çocuklara tecavüz etmektense
rakı içip sözlüğe yazmayı yeğler.