bugün

uyumak istemiyorum.
fiillen olmasak ne çıkar aslında yan yanayız garsoy bey.
Gece guzel hava serin kafa rahat yarina gunes var yine kafa bozuk .
Mobilden giriyorum, her gün farklı bi üniversitenin reklamı. Bu kadar mı liseli kaynıyo lan bu sözlük?
Yolun sonuna geldiğimi hissediyorum.
Korkak bi şapşalsın. Hayatını hep başkalarının huzurunu düşünerek yaşayan..
Tanrım,şu zavallı ruhuma yardım et.
Basit insanlarla anlaşmak zordur.
Benim yiğenlerim çok yaramaz ama acayip akıllılar. Akşama kadar kocaman adamlar gibi konuşuyoruz. Gülüyoruz. Sır veriyoruz birbirimize. Bir çocuktan çok öteler. Çok seviyorum onları.
“Güçlü kadınlar istiyorsunuz.
Güçlü ve cesaretli.
Sizinle korkmadan sevişebilecek kadınlar istiyorsunuz.
Sizin için başkasını öldürecek kadar korkusuz kadınlar.
Şehirlerini, evlerini, şarkılarını terk edecek kadınlar.
Sizin için şiirler yazacak kadınlar istiyorsunuz.
Sonra onları
Hayatı boyunca bir şiir bile ezbere bilmeyen korkak kadınlar için terkediyorsunuz.”
Suan bütün icimden gecen bunlar.
Acıktım.
Seviyorum!
aksaray'a gideyim. beğendim şehri, burdurdan daha aktif en azından. herhalde, daha ikisine de hiç gitmedim ama görseller öyle gibi. (bkz: swh)
bu akşam hayatımın en güzel akşamını yaşadım. tarifsiz duygular yaşadığım günlere dönmek içimi ısıtıyor ulen.
Artık içimden bir şey gelmiyor.
iyi hissetmeyi özlemişim lan.
Mutluyum lan.
Olmak istediğim gibi biriyim sonunda, olmakta olduğum kişiden memnunum.

Edit :insan kendi mutluluğuna nazar değdirebilir mi be...
"Herkesin acısı sevgisi kadar" dünyanın en doğru cümlesidir.
Ulan su ülke ne zaman Erdoğan'dan kurtulacak bilmiyorum. Adam hapisten Başkan oldu ya La.
böyle hayatın amına koyayım.
Kendini gerçekleştir, içgörü kazan. Ne kadar çalışırsan çalış kimse için yeterli olmayacaksın nasılsa.
para ve uzun uzun yollar lazım.
eski bir 9.nesil olarak ayrıldığım sözlüğe 1 yıllık aranın ardından yeni hesabımla geri dönmüş bulunmaktayım. buralar yine aynı pek bir değişiklik yok gibi. ama zamanla göreceğiz.
Aman ne bileyim ben.
Söyleyemiyorum zira içimden bir şey geçmiyor. Öyle ki öğrendiklerim iç sesimin bile bi tarafıma kaçmasına yetti.