bugün

Kalırsa yazık olur

Başından geçeni anlat

masaldır benim için

Hele bi geeeel...
bir şeyi ne kadar çok istersen o kadar çok olmaz mottosunun kotasını yeterince doldurduğumu düşünüyorum. artık bundan sonra iş isteği olsun, aşk isteği olsun, sosyal istekler olsun, bireysel istekler olsun her şey akışında. gerçi zaten öyleydi ya neyse artık ne diyelim 1500. kez hayırlısı. swh.
içinden gelen.
Yok öyle yağma.
Çok sıkıldım.
Kafanda gözlük var.
"çok şey vardı anlatılacak. o yüzden sustum. birini söylesem diğeri yarım kalacaktı. sen duydun mu sustuklarımı?" oğuz atay.
nişanlandın götün göğe mi erdi.
Yorgunum.
Bu yaz yaşadığım en sıcak yazlardan biri kafamdan ateş çıkartacak.
hepimizin götüne koimm. nasıl insanlarız biz ya.
Orospu çocuğu sivrisinekler!
üç gün yoksun ve yokum,
zaman nasıl geçecek şimdi ..

asıl önemlisi üç günün ardından nasıl geçecek sahi..

ah ah gözlerine bakabilecek miyim doyasıya ..
bir iki adım atar mısın bana,
ki ben sana koşayım..

o güzel kalbinde dolanayım, yanayım, esir kalayım..

içinde bağırayım, gözlerinde tatlı tatlı susayım..
şuan gereksiz sinirliyim herkesten nefret ediyorum ama bunun için neden yok, birini öldürsem de rahatlasam.
Mutsuzum.. Hiç bir şey yetmiyor...

Yalnız kalmak istiyorumm..

Yalnızlıktan nefret ediyorum..
Şuan gereksiz yalnızım bunalacak deredece yalnız.
Hayatımda hiç 2500 liralık kıyafetim olmadı. Olmasını geçtim 2500 liralık bir kıyafeti hiç araştırmadım bile.
Eski hayatıma döndüm diyerek içine girdiğin o muhteşem hayatta umarım mutlusundur .Bana inanmadın ,samimiyetsiz dedin ve hala öyle düşünüyorsun ki aklımdan ve dilimden sana karşı hep dua çıktı ve kötülük düşünmedim ve düşünmem de .En başından beri bir Arada olalım diye hep dua ettim belki hayırlı değil bilemiyorum ama tüm kalbimle dua etmeye devam edeceğim .
artık bende çevremde şöyle konuşulsun istiyorum. " cenabı-allah yardım etti de, ev aldı araba aldı, evlendi barklandı". biraz garip bir istek biliyorum belki de değil aslında ama, bugün cuma namazında bir komşumuz, oğlu ile namaza gelip, sohbet esnasında bu sözleri söylerken kulak misafiri oldum. artık bir şeyler olsun istiyorum hayatımda. bugünde çok dua ettim. bir günahım var ondan olmuyor diye karamsarlık yerine, allah geciktirdikçe güzelleştiriyordur demek istiyorum.
ayrılır da bana döner diye bekliyorum bu aralar. hadi hayırlısı.
kalbime batıyor düşünceler..

geleceği seninle inşa etmek varken, mezarımı kazman..

artık bir ölüyüm senin için..

mutlusundur umarım ve farkındasındır..
(bkz: faa)
ben birkaç gündür boşuna üzülüyormuşum la vallahi. sağlığım yerinde çok şükür, ee anne babam da allah nazarlardan saklasın ne dersem karşı çıkmıyorlar. çok değil birkaç tane de arkadaşım var. çok istihdamım olmasına rağmen cebimden eksik bir şey de olmuyor. sanırım ben allah'tan belamı mı istiyorum ne tövbe yarabbi. çok doldum neyse. bugün yazlıkla vedalaşırken, annemin babamın beni uğurlarken ki gözlerinde ki parıltıyı gördüm. ve aslında bu parıltı ben onları çokta gururlandıramamışken gelmesi beni daha da motive etti. hani ailesi destek veren kişi, başarılı olur derler ya. ailem bu kadar destek verirken, başarısızlığa yönelip kabul etmemem gerektiğini anladım.
--spoiler--

Bence bir daha CB. seçimi yapmaya da gerek yok. Seçim yapılmasın diye seçim yapalım.

--spoiler--
Yarın derste terslik olmasın diye dua ediyorum, bu kadar loooser bir yapıya sahip olduğumu ve insanların beni böylesine gerdiğini şimdi daha kuvvetli hissediyorum. Çok gerginim sözlük çok, ya dersin ortasında tükürüğümü yutup delice öksürürsem. Aşırı cringe oluyorum, ya hoca tanışmak isterse ve sınıf ortamındaki o sessizlikte kekelersem... allahım ne var direkt derslere geçseniz yani bok mu var o kadar öğrenciyle tanışıyorsunuz. Aşşşşırı gereksiz. Bak her yerim kasılıyor inanılmaz panik oluyorum, şu üniye beni alıştıracak ve sevdirecek bir şeyler lazım. Ne ama?