bugün

bazen yedi kuşak harranlı olanlarında içinde bulunabileceği entresan kız profili.
izmir'de doğmuş veya annesi babası izmir'de ikamet etmiş kızdır. annesi bursa veya kayseri'de oturmuş olsa da babası izmirli olduğu için izmirli olarak anılır. kız istediği kadar antalya'da doğsun. babası sonuçta izmirli ya o da izmirli olacaktır. antalya'da 2 sene oturdum. denizde yüzerken ayağıma kestane battı. cımbızla aldık. çok acıdı.
Candır sevdiğim hatunlardır. Sarı saç mavi veya yeşil göz aşkıdır.
Diğer şehir kızlarından bir farkı yoktur.
Tanıdığım bi izmirli Arkadaşım var kız çok güzel ve canayakın hiç göğüs dekolteli mini etekli filan görmedim kendisini esmer güzeli, instada fotoları 300-400 beğeni alır ama yani hiçbir tarafıyla prim yapmaz sadece yüzünü atar sevimli bi kızdır herkes tarafından sevilir sayılır izmir kızlarıyla zerre Alakası olmayan bi izmirli kız oruç falan da tutar yani istanbul'da doğup büyümüş ondan Mıdr acaba?

Burdan okuyorsa eğer öpüyorum bebişimi
gecenin bu saatinde sokakta erkeklerle takılan terbiyesiz kızdır.
olumsuz şeyler düşündurucu olanlari genellikle universitelere disaridan gelen ogrencilerdir. nedendir bilinmez birde kendilerine izmirli derler...

izmir kadini cagdas,demokrat ve entelektueldir.
cana yakın ,sıcak kanlı , güzellik abidesi ,kada dengi , ne sağcı ne solcu tek sevdası atatürk olan kızlarımız.
izmirliler hakkında ileri geri konuşuyosunuz , onlar sizin hayatınıza karışmıyor yani sizene yaşam tarzından. Allah gönül zenginliģi versin hepinize.
not: izmirli değilim manisalı erkeğim.
görsel
bazı şerefsizlerin iğrenç esprilerine, iftiralarına konu olan kızlardır.

şerefsiz evet.
Kendi vatanı için canını verecek olan ailelere sahiplerdir. Yettu mi?
Doyumsuzdur. Çok sevişir.
neden saldırıldığını anlamadığım kızdır.
ben tanıdım birkaç tane, istediği gibi yaşıyor yani hayatında olanlar ondan başka kimseyi enterese etmiyor.
bu nefretin sebebini anlamıyorum.
abazanlık mı?
"bağa niden vermiyong" düşüncesi mi?
çok garipsiniz.
Kedili bi laf var hani ulaşamadığı ciğerli olan. Heh işte o yüzden.
Gelin izmire görün benim bir sürü arkadaşım var üniden sonra görüşüyoruz. Hiçte öyle değiller. Abartı var biraz. Normal kızlar işte.
görsel

Ev arkadaşımdır kendisi. Ama buz dolabında saklıyorum.
Şifresiz wifi.

Salonumuz klimalıdır.

Çay ikramımızdır.

Kurumsala kiralık.

Ufak bir hasar kaydı vardır.

Kapatıyoruz.

Giriş yan taraftan.

Fotokopi çekilir.

Köy yumurtası bulunur.

Halk pilajı.

Her şey dahil.
ilk defa 29 yaşıma geldiğimde takılma şansı yakaladığım, henüz çözmeye çalışmaya devam ettiğim, ilk etapta "delikanlı, saykodelik, rakısever, güzel" izlenimi yaratan kızdır.
BAZI DENYOLARIN DiLiNE DOLAYIP SUYUNU ÇIKARDIĞI BiR KAVRAM. AYIPTIR, iZMiRLi iNSANLARIN DA ANASI, BACISI VAR.
Ahlak anlayisiniz o kadar low ki bence yorum yapmayin. Ahlak felsefesi ile ilgili en az 2 kitap okuyup, 2 farkli fikri kavrayabilmis olmayanlar izmirli kizlar icin lowdur.

Bb.
(bkz: izmirli kadın)
Kız mı? Başlık yanlış yazılmış galiba.
Suriyeli erkeklerle "nedense" arkadaslik baglarini saglam tutmak isteyen kiz midir kadin midir bilemeyecegim tür.
Memleketi izmir olan kızdır.