bugün

Birde adanada gör kız resmen donla geziyor.
Çok sıcak çünkü. insan çok zorlanıyor.
bunu sözlüğe değil, izmirli bir kıza sormak, en doğru yanınıtı getirecektir.
23 yaşında bi kızla konuşuyorum kıza neyi sorsam yaşamış yaşamdığı fantezi yok bi dur amk bundan sonra ne yapacan hep aynı şeyler.
izmirde yetişen bir birey handikaplı olarak büyüyor. Bir de kız olma handikapı olunca işler daha da zor. Handikap ama neye göre handikap derseniz tutarlılık derim. Tutarlılık.
Adım merve. arkadaşlarım hep bizde kalır.
Topluca kaynaşmayı severiz.
Oyş.
Diğer kadınlar ile aynı olandır.
Fakat bir gerçek, kat kat daha güzellerdir.
Memleketi izmir olan kızdır.
Suriyeli erkeklerle "nedense" arkadaslik baglarini saglam tutmak isteyen kiz midir kadin midir bilemeyecegim tür.
Kız mı? Başlık yanlış yazılmış galiba.
(bkz: izmirli kadın)
Ahlak anlayisiniz o kadar low ki bence yorum yapmayin. Ahlak felsefesi ile ilgili en az 2 kitap okuyup, 2 farkli fikri kavrayabilmis olmayanlar izmirli kizlar icin lowdur.

Bb.
BAZI DENYOLARIN DiLiNE DOLAYIP SUYUNU ÇIKARDIĞI BiR KAVRAM. AYIPTIR, iZMiRLi iNSANLARIN DA ANASI, BACISI VAR.
ilk defa 29 yaşıma geldiğimde takılma şansı yakaladığım, henüz çözmeye çalışmaya devam ettiğim, ilk etapta "delikanlı, saykodelik, rakısever, güzel" izlenimi yaratan kızdır.
Şifresiz wifi.

Salonumuz klimalıdır.

Çay ikramımızdır.

Kurumsala kiralık.

Ufak bir hasar kaydı vardır.

Kapatıyoruz.

Giriş yan taraftan.

Fotokopi çekilir.

Köy yumurtası bulunur.

Halk pilajı.

Her şey dahil.
görsel

Ev arkadaşımdır kendisi. Ama buz dolabında saklıyorum.
Gelin izmire görün benim bir sürü arkadaşım var üniden sonra görüşüyoruz. Hiçte öyle değiller. Abartı var biraz. Normal kızlar işte.
Kedili bi laf var hani ulaşamadığı ciğerli olan. Heh işte o yüzden.
neden saldırıldığını anlamadığım kızdır.
ben tanıdım birkaç tane, istediği gibi yaşıyor yani hayatında olanlar ondan başka kimseyi enterese etmiyor.
bu nefretin sebebini anlamıyorum.
abazanlık mı?
"bağa niden vermiyong" düşüncesi mi?
çok garipsiniz.
Doyumsuzdur. Çok sevişir.
Kendi vatanı için canını verecek olan ailelere sahiplerdir. Yettu mi?
bazı şerefsizlerin iğrenç esprilerine, iftiralarına konu olan kızlardır.

şerefsiz evet.
görsel
izmirliler hakkında ileri geri konuşuyosunuz , onlar sizin hayatınıza karışmıyor yani sizene yaşam tarzından. Allah gönül zenginliģi versin hepinize.
not: izmirli değilim manisalı erkeğim.
cana yakın ,sıcak kanlı , güzellik abidesi ,kada dengi , ne sağcı ne solcu tek sevdası atatürk olan kızlarımız.