izmir kızı güzeldir deniyor. yedi yıldır izmir'de kalan biri olarak bu genelleme ye katılmıyorum. Evet çok güzel kızlar yok mu var.Ama her ilde çok güzel kız var. izmir'in ayrıcalığı ne? Efendim ben size tarif edeyim. hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi. bakımlılar mı evet. o da bunları güzel gösteriyor o kadar..
(bkz: izmir in kızları)
fiziksel olarak diğer illerdeki kızlardan farkları yoktur.
ama özgüven, bağımsızlık, özgürlük, bakım kavramları da eklenince öne geçerler.
bazılarının sandığının aksine orospu değillerdir.
izmirde bir grup satanizm sempatizanı genç ve muhabir arasında geçen bir diyalog. şu şekildedir:

- peki siz napıyorsunuz burada böyle?
+ takılıyoruz abi işte ya...
- kedi bulamayınca bakire kızları kurban ediyormuşsunuz doğru mu?
+ abi izmir'de bakire kız mı kaldı??
geneli guzeldir.
bir trakya kızı değildir.
Hoştur. Anlayışlı modern ve çekicidir.
sevgilisi, çıktığı, takıldığı, ciddi düşündüğünü, ciddi düşünmediği,eğlendiği * kızları ne zaman yatağa atarım diye düşünen türk erkekleri tarafından ''bekareti'' dalga konusu olmuş güzel ilimizin güzel kızlarıdır.
Kamu malı gibidir.
sevdiğimiz kızlarımız kezbanlıktan uzak.
edit:arada bende trollüyorum alınmayın sevdiğimizden size takılıyoruz.
Ülkemizde asla kaale alınmaması gereken kızlardır. Salaktır hepsi istisnasız.
Bunları yazanlar tanıdımı acaba bir izmir kızı muammadır çamur at izi kalsın tabi ya.
namusuna dil uzatan andaval, beyinsiz, sapık bir yığın erkeğin yanında çekemeyen kısa boylu şekilsiz bozuk şiveli kızlarda aşağılayıcı kelimeler kullanarak kendilerinin ne kadar aciz, ucube olduklarını gözler önüne sermişlerdir. Ege insanı kadar aydın, zeki, güzel olun da öyle konuşun şaşkolozlar.
Başkalarına dert olan türkiyenin güzellik ortalaması en yüksek olan kız cinslerinden biridir. Geneli güzeldirler tabii anne baba başka ilden oraya göçmedilerse.
özellikle şakirtlerin belden altı vurmak için nöronlarının yettiği konulara örnektir. Daha düne kadar izmir'in nerde olduğunu bilmeyen bu beyaz tenli terli bıyıklı abazanlar. Sadece izmir değil, aklı başında kızların tamamı tarafından S.ktir bile çekilmezler.

çünkü konuşmaya bile cesaret edemezler...

Hepmizi biliyoruz şimdi malumun ilanına gerek yok.

Gerçek şu ki bizim şakirtler değil izmir kızı kendi mahallesindeki ev kızıyla bile konuşacak ne cesarete ne de özgüvene sahiptir.

Psikoloji işte nereye kadar bu eziklik? Yaz sözlüğe yaz facebook a izmir kızı şöyle izmir kızı böyle...

Okuyan da kuran kursundan çıkmamış bu mal abazanın bir sürü izmir kızı tanıdığını sanacak...

izmir'in kızını bilmem. Ama oturduğun varoş mahallende sucu tüpçü ve elektrikçilerin özellikle evin erkekleri evde olmadığı saatte çok revaçta olduğunu california'daki tessisatçı bile biliyor...

toparlarsak. izmir kızı, mizmir kızı diyerek ezikliğinizi kanıtlıyorsunuz haberiniz yok.
Başka illerin kızları gibi sevişmek için köşe bucak arayan kızlardan olmayan kızlardır.
bazı aptallar tarafından götünü başını göstermeyi medeniyet sanan yaratıklar denerek ve ahlaksız oldukları kastedilerek aşağılanmaya çalışılan kızlardır. sokayım sizin ahlak anlayışınıza.

biz sizin iffet timsali türbanlı bacılarınızı da iyi biliriz.

(bkz: daracık giyinen türbanlı kız)

(bkz: dar elbise giyen türbanlı kız)

(bkz: şort giyen türbanlı)
her ilde vurduran kızlar olduğu gibi bu güzel ilimizde de vurduranlar bulunmaktadır, gayet normaldir. Ama memleketin en delikanlı kızları bu topraklarda yetişir. gel seni dağa kaçırayım avradım ol derken bir bakmışsınız dağ başını duman almış götünüzde tüterken menemen sokaklarında sizi bulabilirler. elde edilmesi için zeka gerektiren dobra kızdır. götünü başını gösteren kızların sadece izmirde olmadığı bir gerçektir.rize ninde delikanlısı çoktur ama güneysu da bir olga için birbirini vuran amca çocukları da tanıdıklarım arasındadır, izmirin kızlarının çantada keklik sanıp duvara toslamışların durumudur bu, ki genelde olur. barzoya yüz vermez, adam sever, piç değil, mert ister kaçak, göçek gecekondu ilişki sevmez, sever dibine kadar, kavga eder sonuna kadar, dizini kırıp kaderine razı gelmez, yunan dokunmuş zaten analarına dersen bre densiz bende sana anadolunun doğusuna bayağı bir rus girdiydi zamanında derim... havasından suyundan suyunda güzel olan kızlardır. milyader eşkıya torunu olacağına gariban efe torunu ile evlenirim daha iyi...
ortalık yerde sevişmeyi makul bir şeymiş gibi göstermeye çalışan andavalın hemşehrisi kızlardır.
izmirin kızları çok güzel olur derler 3 yıl önce izmire gittim tüm gün dolaştım hiç güzel kız yoktu.
Canım kızlardır. (#25713458) bu numaralı entry'i götünden anlayanlar için söylüyorum. Sevişeceği varsa sevişir yoksa sevişmez diğer illerin kızları gibi cayır cayır yanıp da yaa elalem ne der diye köşe bucak arayan kızlardan değildir. Severse sonuna kadar sever.
chp li olur ekseri.
izmirde yaşamak isteme sebebidir.
denk gelmek cidden zordur. genelde konyalı çıkıyolar.