bugün

olasılık olarak gökten kemik yağmasına yakındır.

edit: kuzgun leşe, başlık başa kalmış
(bkz: izmir in irfana ihtiyacı var/(#19612254))
kahinmisin yoksa allah sen mısn de cuma guınu olacagını bılıyorsun denılen hededır. kıyamet cuma kopacaksa mekkede cuma helak olacaktır demek.

--spoiler--
“Kâhinler bir şey değildir!” buyururlar. içlerinden bir kısmının tekrar, “Yâ Resulullah! Onlar bazen bir şey söylüyorlar da doğru çıkıyor!” demeleri üzerine Peygamber Efendimiz şöyle buyururlar:

“Bu söz cinlerindir. Cin bilgiyi kapar da dostunun kulağına tavuğun gıdıklaması gibi gıdıklar. Bu şekilde ona yüz yalandan fazlasını karıştırır.”
--spoiler--
izmirde yaşayan müslüman ve inançlı kesimin yüzü suyu hürmetine helak olması istenmemelidir.
her geçen gün fazlalaşan şakirt sözlük yazarlarının kendini peygamber sandığının göstergesidir.
bir takım orospu çocuklarının ellerini ovuşturarak beklediği durumdur.

he amına koyim he, biz izmirde su yerine vodka içiyoruz, şuan bakıyorum camdan dışarı 8 çift arabanın içinde, 6 çift balkonlarda, 10 çift yolun ortasında sevişiyor.

cuma günleri camiler bomboş olur zaten... in cin top oynar... tek saf olur, onlarda 70 yaşındaki amcalardan oluşur.

bir gün öleceğiz, öyle ya da böyle... allah kimseyi bir şehrin deprem nedeniyle yok olmasını bekleyecek kadar kansız etmesin, başka sözüm yok.
(bkz: gökten yağacak olan kemikleri bekliyoruz)
(bkz: güzel izmiriminde köpekleri dosyun)
(bkz: izmir düşmanı köpekleri birileri doyuruyor zaten)
Yobazin şakirtperest düşüncelerinden ibarettir.
hala abuk sabuk konusan insan soylemidir. gokten yagacak yarraklarin en buyugude senin gotune girecekmis. Oyle duyduk.
(bkz: izmir in bir cuma günü helak edilecek olması)
'sus allahını kitabını.... diye sövülecek şakirtin söylemidir.
(bkz: izmirliye bir laf söyle bin ah işit)
"depremlerde yıkılan camiilerde de içki tüketiliyor, ahlaksızlık ve dinsizlik yapılıyordu ki yıkıldılar herhalde" diye sorgulamama beni gark etmiş sığır düşüncesi.

ayrıca sığır olmalarından dolayı istatistiklerle açıklayayım.

Şöyle ki:

1981 – iran Depremi, 1027 kişi hayatını kaybetti.

1982- Yemen Depremi, 3000 kişi hayatını kaybetti.

1990 – iran Depremi, 40.000'in üzerinde kişi hayatını kaybetti.

1991- Pakistan/Afganistan Depremi, her iki ülkede de etkili olan depremde 1000 kişi hayatını kaybetti.

1997 – iran Depremi, 1000'in üzerinde insan hayatını kaybetti.

1998 – Afganistan Depremi, 4500'ün üzerinde insan insan hayatını kaybetti.

1998 – Afganistan Depremi(aynı yılın şubat ayında), 4000'den fazla kişi hayatını kaybetti.

1999- Marmara Depremi, resmi olmayan rakamlara göre 50.000'den fazla kişi hayatını kaybetti.

1999- Düzce Depremi, 1000 kişiye yakın insan hayatını kaybetti.

Deprem olan ülkelere bakın...(Türkiye hariç)

Şeriatla yönetiliyor.

Hayatını kaybedenlere bakın...

Hepsi Müslüman demeyeceğim ama arkadaşların özendiği şeriatla yönetilen kişiler.

tehlike ne depremdir ne de seldir.

tehlike kara cehalettir...

başlığı açan yazarın kaçmasıyla gelen edit:

başlığı açan yazar kaçmış. sanıyorum ülkeyi terk etti. "izmir'de yapılan ahlaksızlık ve dinsizlikten" dolayı ege bölgesinde depremlerin artığından bahsediyordu. bu yazı da o sığıra istinaden yazılmıştır.

sincerely...
izmirkadar taş düşsün başınıza dedikten sonra, helak oluncaksa eğer, tüm dünya aynı anda helak olacağından buna sevinmeye ömrünüz yetmez.
30 müneccimin tecavüzüne uğrayan kişi beyanı.
(bkz: nonoşun cemaatinin izmir nefreti)
2013 yılında hala izmir üzerinden trollük yapmaya çalışanların var olduğunu göstermektedir.
iş doğaya kalırsa jeolojik felaket halinde mümkündür tabi doğa izmiri helak edeyim de manisa aydın yerinde dursun demez.
Yada bir nükleer saldırı olabilir bu durumda da radyoaktif ışımalar izmir il sınırlarını geçince duracak değil elbet.

Başka birgüç varsa ben bilmiyorum,
izmiri helak olmasını arzu edenler olsa olsa teğmen kubilayı katledenlerin fikri torunlarıdır.
(bkz: kıyametin cuma günü kopacak olması)
(bkz: bu da mı gol değil hakim bey)