bugün

Onun pankartı onun kararı.

Kimseyi ilgilendirmez.
herkesi kendi gibi sanan çağdaş demokrat kadınlardan biridir. gerçekten çok yazık..
Fahişeliği, birilerinin ahlaksızlığı üzerinden savunmanız, fahişeliğin rezil bir şey olduğunun kanıtıdır zaten.

Kavramların bu kadar sikilip dağıtıldığı başka bir dönem yoktur eminim.

Fahişeler bile kavramlardan daha ahlaklı oldu.

ilk cümleye dönüyoruz, bu fahişeleri ahlaklı yapmaz tabi ki..
"bir insan kendini nasıl bu hale sokar"mış mış.

evlilik kurumunun olduğu her yerde fahişelik olacaktır. bunu reddetmek yerine artık kabullenin.
kadın fahişe olabilir. iki lafından biri yalan olan politikacıları tv lerde izleyip taraflarını tutuyoruz. bu yapılan haysiyeti satmaktır. kadın da bedenini satıyor. ben hiçbir fark göremiyorum açıkçası.

evet, velev ki fahişeler, sana ne? bi kadının seninle evlenebilmesi için senden istediği şeylere bi baksana. düğün, altınlar, mobilyalar, beyaz eşyalar, tatil, kendine ait ev, araba, maaş miktarın...
evet sen de fahişeyle evleniyorsun aslında. bunları vaad etmesen/sahip olmasan yüzüne bakılmayacak belki. şimdi haklı olarak "sadakat" gerçeğini vurgulayabilirsiniz. onu da evlendikten sonra konuşalım, kıps.

"Boşanmaların 2019 yılında %36,0'ı evliliğin ilk 5 yılı, %20,6'sı ise evliliğin 6-10 yılı içinde gerçekleşti." diyor haber kaynağı. sadakati falan geçeceksiniz. zaten bi kadının ilki olma hayalleriyle yaşayan amipe hiç girmiyorum.

2009 yılından beri birlikte olan çift, kuzenim ve 3 yıl önce evlendiği kocası geçen aylarda ayrıldı. kocasının başka bir kadınla sevgili olup kadına ev tuttuğu gerekçesiyle. 1 yaşına yeni giren çocukları var. ikisi de zengin ötesi olmasına rağmen uğraşıyorlar şimdi nafakadır velayettir vesairedir.

yani miss stoner der ki, evlilik=fahişelik. birinde çok eşlisin, birinde tek. (yersen)
onurlu olan tek eşlilik mi? hiç sanmıyorum. asıl onursuzluk sevmediğin biriyle sırf kendi çıkarların veya "elalem ne der" düşüncesi yüzünden birlikte yaşamaya devam etmektir. karşındakini tek olduğuna inandırarak başkalarına gitmektir.

elele tutuşup yürüyen çiftin kadını da yüksek ihtimal fahişedir çünkü sevgilisinin parası vardır, arabası vardır, kendine harcama yapıyordur. hatta biz biliriz böylelerini ve çoğumuz der ki "iyi yere kapak attı, oh ne ala"

eee, fahişe olunca "bi insan kendini nasıl bu hale sokar"; böyle çiftler için "oh ne ala"

bu nasıl algı? işte bunlar hep beyninizi çalıştıramadığınızdan, asla kendi düşünceleriniz olmadığından dolayı. öyle görmüşsünüz öyle gidiyorsunuz. fahişeleri bu kadar büyütmeyin, yani kendinize zarar çünkü. en azından dürüstçe söylüyorlar ne yaptıklarını. kocasından gizlice yatağa sevgilisini atan kadındır asıl hakareti hakeden.

biri fahişeyim dediğinde "politikacıyım" demişçesine sallayın başınızı. sonuçta ikisine de işinin detaylarını soramıyorsunuz. fahişe anlatsa veya sussa dahi politikacı muhakkak yalan söylemek zorunda.

okuyan fahişelere selam olsun.
açılan pankartın hangi durum ve protesto için açıldığı gerçeğini göz ardı eden, pankartın asıl anlamını sorgulama zahmetine girecek beyin kıvrımına sahip olmamanın getirdiği dayanılmaz rahatlıkla fütursuzca sallayanları gördüğüm için çok üzüldüğüm başlık...

istanbul anlaşması, kadın cinayetlerinin önüne geçebilecek bir setmiş gibi görülmektedir, açılan "velek ki fahişeyim" pankartı ise, "fahişe bile olsam beni öldüremezsin" anlamına gelmektedir...

izmir ve izmir kadının neden bu kadar rahat ve özgüvenli olduğunu merak edenler, izmir erkeklerine baksın derdim eskiden...şimdi izmir de keko doldu...
lgbtlilerin fahişelerden oluştuğunu söylemiş ne var bunda?
fahişe olmanın ne kadar onurlu, gururlu, meşru bir şey olduğunu bilmeyen aktrollere dert olan kadındır. tabi olm. laiklik bura gelin sizde takılın bize.
Eskiden okuyup adam olurlarmış
Şimdi önüne gelene donlarını indirip kendileri adam sanıyorlar.
iyi haltsınız aferin.
sonra vay sen neden istanbul sözleşmesine karşısın. işte bunlarla aynı saflarda olmamak için.
kendilerini çağdaş demokratik gören izmir kadınlarının yeni skandallarından biridir. izmir denildiği an ben on sefer etüt çalışması yapıyorum aman allahım neler görcez daha. gerçekten yazık...

görsel
bir kadin nasil boyle bir pankarti tasiyabiliyor. hakkini bile dogru duzgun arayamayan gerizekalilarin yasadigi bir ulkeyiz resmen.