bugün

(bkz: dabbe) ilki...

(bkz: Dünya Savaşı Z) brad pitt nasıl böyle sikik bi filmde oynadı, hayret...

(bkz: sabit kanca) *
sinemada izlenen bunlardı...
(bkz: grave encounters)
beyler cidden izleyin hayatınızda izlediğiniz en dandik film olacaktır.
(bkz: smokin aces)

herkes ovmus bir de soyle aksiyon var boyle aksiyon var diye. allah belanizi versin dedim. aksiyon namina hicbirsey yok. son zamanlarda izledigim en kotu film kesinlikle.
idda ediyorum en kötü filmi ben izledim, yok böyle tiksinç saçma film. O kadar berbat ki, recep ivedik serileri izlense "oh iyi geldi" denir. aslında ismini verip meraka yol açmak istemiyorum, ben yandım siz yanmayın.

Beyin mıncıklanması nedir? O lanet filmle anladım, yüksek bir yerden atlamak istiyordum, normale dönmem 3 günümü aldı..
(bkz: knock knock)
beni taşlamayın ama

(bkz: interstellar)
mavi en sıcak renktir. vakit kaybı tamamen.
büyü filmi. yerli korku filmi diye pazarladilar yıllar önce. bildiğin komedi.
Sanırım herhangi bir şafak sezer filmi olabilir. Yabancı olarakta Pirana diye bir film izlemiştim çok absürdü sanırım o.
özcan denizin bir filmiydi yasemin allen le oynadığı. filmin adını dahi hatırlamıyorum bak.
las brujas de zugarramurdi.
neden kapatmayıp izlemeye devam ettiğimi hala anlayamıyorum.
fantastik dörtlü .
ismini hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu ama alevilik ile ilgili bir filmdi.bir aile alevi olduğunu saklıyordu çevreden falan. Çok kasvetli bir filmdi, niye izlediğimi bilmiyorum.
Ha bir de, gergedan mevsimi.
mr.Nobady (en eski versiyonu)
40 dakika adamin ben kimseyim diye atar yapmasinı izledikten sonra sikerim bıyle filmi diye cd yi kirdığim filmdir.
içinde şahan gökbakar bulunduran bütün yapımlar.
içinde şahan gökbakar bulunduran bütün yapımlar.
Kophenag.
(bkz: sinan tavsiye etti)
2016 filmlerinin çoğu.(yabancı)
requiem for a dream. kafayı yedim.

edit: baştaki a
Kardeşim benim. izlemeyin denk geldim o anı unutmak isterim. oyunculuğa takıntısı olanlar izlemesin.
bir sırp filmi..

ben böyle iğrenç bir film izlemedim hocam. arkadaşım biraz cinsellik var ama sonuna kadar izle dedi. sonuna kadar abi! neyse filmde biraz cinsellik yokmuş. filmde biraz normallik var. arkadaşlar izlemeyiniz. izlediğiniz takdirde size insanlığınızdan utanmak haricinde bir şey katmayacaktır. bilginize.
Bir türk filmi olan aşk sana benzer.
Bir Türk filmidir. Adını şuan unuttum ama biraz anlatsam hepiniz bilirsiniz. Çirkin bir adam oynuyor. Kim milyoner olmak ister tarzı ama daha salakça olan bir yarışmaya katılıyor. Buna hızlı hızlı sorular soruluyor arada hayallere dalıyor falan. Patapatapata diye bir helikopter sesi taklit ettiği bir sahnede vardı. Filmin adını unuttuğum için kendimle gurur duyuyorum. Ömrümden çalışan 1buçuk saatti. Lanet ediyorum. Eski sevgilim yüzünden izlemiştim. Neden eski olduğu anlaşılmıştır sanıyorum.
Dabbe 2.
Reis 2013. izlemedim ama izlenebilecek en kotu film budur heralde.