bugün

eskişehir den başkası yalan söylerken bile üzüldüm.
yoktur.
Sadece ve sadece izmirdir ulaşım, altyapı ve sosyal alanlarda görülen başarılar vardır.
Aydin belediyesi kendi imkanlariyla şehri yenilemis durumda. Ustelik kadin olmasina ragmen chp nin en acik ara farkla kazandi. Sokaklar temiz. Belediye de isim dustu gecenlerde ekip gayet guleryuzlu. Sosyal etkinlikler de fena sayilmaz.
meseleye sadece iyi çalışıp çalışmama üzerinden bakmamak gerekir. bu çok düz bir bakış olur. akp belediyelerine gelen ödeneklerle chp belediyelerine gelen ödenekler arasında çok ciddi farklar vardır. sadece ödenek de değil, esas fark akpli belediyelerin kullandıkları kredi hacmindedir. inanılmaz bir borç yüküyle belediyeler karşı karşıya. chpli belediyeler ise kredi veya ödenek bulmakta çok zorlanmaktadırlar. ki o yüzden de borç yükü olarak akp belediyelerinden çok daha iyi durumdadırlar.
bütün bunlar chpli belediyelerin çok iyi çalıştığını da göstermez elbet. ama akpli belediyelerin de esas olarak çok farklı olmadıklarını gösterir.
datça kesinlikle bunlardan biri değildir. zira ben bu denli başarısızlığı bir arada görmedim.70 kilometre ilerimizdeki marmaris'in iyi yönetildiği söyleniyor. fakat yaşamak işin içinde olmak lazım, söyleyenlerin yalancısıyım.
kanımca bu konuda eskişehir açık arayla nadide bir örnektir. diğer örnekler için büyük bir teleskop lazım. ancak öyle seçilebilir diğerleri. teleskop ve rüya... aklım cem yılmaz'a gitti gene. ne güldürüyor herif bee! güldürmek, sanattır.
yoktur. net.
yoktur. bütçesizlikten çevrede bulunan bronz atatürk heykellerini de satar bunlar.
Yoktur diyen çarpılır. Boklu porsuktan cennet ortaya çıkaran Yılmaz hocanın şehri Eskişehir Türkiye'ye örnektir.
istanbul/avcılar belediyesi değildir. allah'ım pislikten geberip gidicez burda.
giresundur. o cadde ve meydanı trafiğe kapatıp halka açmak yapılanlardan sadece bir tanesi.
çorlu belediyesi olmadığı kesin olandır.
nilüfer belediyesi.