bugün

satıcıdır . kanıtıyla muteberdir .

bahçeliyi mhp yi satan merali beleşe verir . yeter ki rüzgar o yönden essin .

2019 da estirecez o rüzgarı allah ın izniyle .
chp'nin kemalist zombilerinden ve mhp'nin milliyetçi orklardan oluşan seçmeninden daha akılsız olan seçmendir.

neden chp ve mhp'yi övdüm diyorsunuzdur?Aslında övmedim.Çünkü bu parti,bu iki partinin harmanlanmış versiyonundan başka bir şey değildir.

Chp - diyelim,mhp de +;eksi*artı = daha büyük eksidir.

Hdp seçmeni bile bunlardan daha akıllıdır.O derece.
Neco hocalarını satan Akpli comarları iki gündür havlatmaktadırlar.
MHP yi oy oranıyla geçecektir. MHP akp yakınlaşmasıyla en büyük hatasını yaptı, seçmenini akp ye kaptırdı. birazı da iyi partiye gitti. Eğer mhp hdp ve iyi partinin oy oranı olarak altında kalırsa bahçeli nasıl bir bahane bulacak?
bahçelinin derdi partisi yada partiler değil . bahçeli milletin partilerin üzerinde olduğunu anladı .

geçde olsa anladı yani .

millete çomar diyen geri zekalılara hangi millet oy verecek acaba ?

fransızlar mı ingilizler mi yahudiler mi ?

iktidar olma hayalleri kuruyorlar da hala o bakımdan .
şimdiden köpekleri havlatmıştır.
şimdiden denize düşen soytarılara umut ışığı olmuştur . ama kendileri de biliyor ki nafile bu çırpınışlar .

millet sizi ümüğünüzden yakaladı artık kolay kolay da bırakmayacak . yaptıklarınızın ettiklerinizin tükürdüklerinizin bedelini aheste aheste ödeyeceksiniz .

millete çomar demek koyun demek neymiş öğreneceksiniz .

saz elimizde artık . artık bol bol türk halk müziği dinleyeceksiniz yani .
ağlatan seçmendir.
http://www.yenicaggazetes...yi-hedef-aldi-175802h.htm
sakin olun gençler. henüz kimse bu parti adına oy kullanmadı. veya başlığı iyi parti taraftarları olarak açın.
durmak yok yola devam .

bi zahmet herkes oy oranı kadar konuşsun .

çapınızı bilin lan .
görsel
çomar değildir, olmadığı için iyi partilidir.

görsel
Ağırlıklı fetöcü ve ahmak MHP küskünü seçmendir.
Dünün fetocusu Tezek kokulu ak çomarları kudurtan secmendir.
Sankim beyle faşist gibi şey gibi seçmen, evet 21. Yy da hala daha faşist partilere oy veren insana ne denir bilemedim.
internette troller tarafından saldırıya uğrayan seçmendir.

"fetöcü seçmendir" demiş birisi. gerçekten komik. acziyet belirtisi bu ithamlar.
arada kalmış insanlar topluluğu.
Paçasinda yarim kilo tezekle dolasan kürd akp secmenini kudurtur. Yok mu etrafinda kiz kuzen falan gold premium comarim benim polemik aciyosun burada.
Sen ne kadar haysiyetsiz bir insansın lan! Bu kadın 63 yaşında pislik herif. Terbiyesiz it!
Chp 15 milletvekili vermese
iyi parti diye bir parti olmayackatı
Chp de milletin verdiği oyları nasıl alıp başka bir partiye veriyor anlamadım
Acaba hangi süper güç Türkiyede kadın cumhurbaşkanı istiyor?
iyi parti seçmenini satıcılık la suçlayan çomarların kendi parti liderlerinin başka bir partiden ayrıldığından haberleri yok ama neyse liyakat, eğitim onlara çok uzak şeyler zaten.
O kadar zeki insanlardan oluşur ki, iyi Parti kurulurken aşırı Türkçü Meral Akşener ablamızın partisine Kılıçdaroğlu'nun CHP içerisinden kendi aydın kafasında 15 milletvekilini transfer etmesinin altındaki nedeni ve sonuçlarını düşünmeye bile gerek görmezler.
---spoiler---
akp ve mhp'den çok bi farkı yok iyi parti'nin çünkü...
---spoiler---

chplisini yapmışsın. iyi partilisini yapmışsın. farkları yoksa mide bulandırıcı "fotoşop"larından bir de tayyiplisini bahçelisini yap gönder bakalım ne olacak.
https://www.uludagsozluk.com/e/43607245/
osman öcalan len aq.

neyse ben bi gidem de canan kaftancıoğlu'yla aynı partiye oy verem.
Akp ve mhp ile bir tutuyorsan o fotoşopun reyizli versiyonunu yap da ananı şopsuz aynı pozisyona soksunlar.