bugün

evet gerçekten iyi kürtler de var. ve ben onların da dıbına koyayım türk milletine bir şey olmasın kurunun yanın da yaş ta çatur çutur yanacak elbet bu doğanın kanunu.
Türk toplumunun yıllardır kendini avuttuğu söylem. iyi kürtler de var diye diye içimize kadar soktunuz orospu çocuklarını. Ben daha bir tanesinden bile iyilik göremedim aksine bastıkları toprağı yok ediyorlar.
rte yıllardır size kürt eşittir = PKK diye öğretti. iyi öğrenmişsiniz.
PKK terör örgütüdür.
Kürtler sizin benim gibi insanlardır.
hiç de bize denk gelmez dedirtir.
hani neredeler diye düşündürür. pkk'lıya canlı kalkan olanlar var benim bildiğim. evet.
Kesinlikle var pkk kurt diye tüm kürtleri suçlayamayız.
iyi kürt diye diye ayrımcılık yapmamak icin kıcını yırtan insanların söyledigi soz ve bundan ibaret. iyi veya kotu sonucunda kürt sevmem her ikisinide
bütün türkler iyi mi kardeşim siz bütün kürtlerini aynı kefeye koyuyorsunuz ?

Biz ne ülkücüler gördük !
Bölge bölge Hdpnin oy oranına bakarsanız hiç olmadığınu görürsünüz. Ülkücü vatansever kürtler var demeyin. Ülkücülük milliyetçilik değil ümmetçilik-türkçülük sentezi. Son olarak icraatlerimizi türk halkı olarak yapmamızın zamanı geldi.
Bu işin iyisi kötüsü olmaz.

Terörü lanetlemeyen her kürt, her türk ve hangi ırktan olursa olsun alayı teröristtir.
Kardeşlerim. Türkiye'yi seven bu topraklarda yaşayan insanlar zaten ben kürdüm demez. Ben Türküm! Der.

Sen şuan gidip karadeniz'de lazlar çok ya hani kimsiniz siz deseniz biz türküz! Der. O yüzden kürt demek bahane vurun kahpeye.
essah mı diyon leyn

yok öyle bir şey, en azından ben 40 senedir bir tanesine denk gelmedim, sıkıntı belkide bendedir bilemiyorum.
Bütün kürtler terörist değil.
rte ve ile aynı ırktan olanlar kürt düşmanlığı yapmasın lütfen.
doğru önerme.

mezarlıklar bunlarla dolu.
Yok değil evet ama çok az be çok az...
Ütopyada yaşıyorlar.
(bkz: yok ki)
Bir tanesi arkadaşımdır. Ama sayıları çok değil tabi.
Alparslan ve Fatih Sultan'a iyi Bizanslılar var mı diye durup bakmadıkları için şükran borçluyuz.
bir kürt bin göt kılından daha değerlidir kanımca. kabul et ya da etme hayatta bir amaçları var diyebiliriz. amaçsız yaşayanlara ne demeli.
Bir şeyde genele bakılır. Genel neyse ona göre hareket etmek lazımdır. iyi bizanslılar da vardı ama, Fatih, iyi, kötü diye ayrım yapmadı. Genelinin düşman olduğunu bildi. istanbul'u feth etti. iyi bizanslılar da var deyip yerinde saymadı. Bu kadar acırsan, yeri geldiğinde acınacak duruma düşersin.

Bu sözü söyleyen çevremdeki insanları ya tokatlarım, ya da yanımdan kovarım.
hayır yok. eğer iyi kürtler varsa neden öne çıkan iyi bir kürt grup yok? iyi kürt yoktur.
reenkarnasyon varsa eğer, dilerim bi sonra ki yaşamınızda bir kürt aileye denk gelirsiniz.
iyi kürt yada kötü kürtten ziyade, şerefsiz ermeni soyu var. Bizim de gariban kürt kardeşlerimiz zannediyorlar ki herşey onlar için. yahu değil. Maşanın en uç noktası sizsiniz. ateşe sizi sokuyorlar. yamuluyorsunuz, eriyorsunuz. Düzeltiyorlar ve yeniden ateşe sokuyorlar sizi. Zaten Kürtler kendi için de ermeni soyunun kahpeliğini görse, kürtlüğü bırakırlar.