bugün

Yıllar önce aşık olup 7 kocaya da gitse yine onda aklım dediğim hatun, yedi sene evli kalıp boşandı. Şimdi benim çok sevdiğim başka bir kadın var, gözümü kapattım herşeye tam derken 7 senedir ara ara görüştüğüm evlenmesine rağmen irtibatı koparamadığım hatun benimle çok ilgili hani az üzerine gitsem olmayacak şey yok. Ne yapacağım bilmiyorum. 7 senede güzelliğine fiziğine karakterine hep artı değer katması da ayrı bir durum.
(bkz: le confessioni)
Gururumdan nefret ediyorum arkadaşlarımla bu yüzden aramı düzelteiorum. işte dikiş tutturıyorum. ilişki konusunu hiç söylemiyorum bile.
Gururum mesaj atmamin önüne geçiyor. Bu kadar gururlu muydum ben hala şaşırıyorum?
Kız arkadaşımı terk ettim ama onu sevdiğim için yaptım bunu. Çünkü onu mutlu edemeyecek olmak benim için katlanır gibi değildi. Ama soran olursa unuttum gitti diyorum oysaki ne unuttum ne de benden bir saniye olsun gidiverdi.
Allah biliyor sana olan hissiyatımı.
Ben sana aşığım alaz, kimseyi istemiyorum senden başka kimseyi...
hâlâ uludağ sözlüğü nasıl kullanıcağımı bilmiyorum.
Arkadaşım'ın zoruyla koydoldum.
Hava durumuna inanmayip gomlek altina da bot cektim sanirim yaslaniyorum iligim kemigim isindi suan, hep ukalaligimdan kaybediyorum.
böyle insan sevgili olarak kimseyi sevemez ama sonra karşısına birisi çıkar onu sever nasıl olur oda bilmez ama sever çok sever canından çok sever sonra bi bakar ki senin onu sevdiğin gibi o seni sevmez bekler bekler ama sevmez o yine bekler benden bi tavsiye beklemeyin.
Ay sonunu getiremiyorum evet bitik durumdayım.
2.06.2013 . hala seviyorum .
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
yeni ayrıldığım sevgilim her ne kadar sarışın kızları beğenmediğini söylese de. dün öğrendiğim kadarıyla bir sarışınla berabermiş.ne çabuk yahu . tüyü bozuk herif.
ben küçükken salaktım, ezanı allahın okuduğunu sanırdım.
meğerse her şey insan işiymiş.
kendine yapılanı en güzelidir.
yine siktin güzelim gönlümü.. ölene kadar gurur duy emi.. allah belanı verMEsin!
aziz augustinus'un en bilinen eseridir.
--spoiler--
Sadece ben, insanları tanıyor ve gördüklerimden hiçbiri gibi yaratılmamış olduğumu söyleme cüretini gösteriyorum. Diğerlerinden daha iyi olmasam bile hiç olmazsa farklıyım.
--spoiler--
insanın hayata bakışını değiştiren iki ciltlik dev eser.*
rousseau bunları yazdıktan sonra epey rahatlamıştır diye tahmin ediyorum.
bir erdemse eğer (ki öyledir, amaca yönelik olması bile bunun için yeterlidir.) dürüstlüğün en önemli edebi örneklerinden biridir. öyle ki rousseau bu kitapta üvey annesi ile olan cinsel ilişkisini açıkça yadırganacağını bilmesine rağmen dile getirebilmiştir. öte yandan bur durum, rousseau'nun asketik yaşam biçimini benimsemiş olmasıyla tam bir uyum içerisindedir.