bugün

sözlüğe hoşgelmiş beşinci nesil yazar. öyle böyle nickinin anlamını 5 dakika sonra çözdüm. koptum.

neyse hoşgelmiş.

bir de misspoison'un ukte notu var: öncelikle sözlüge hosgelmis yazar kişisi. ilk entry benden olmazsa olmazz.. gülümsemesiyle sevilir, ayrıca mükemmel bir komşu, başarılı bir müzisyendir kendileri. *
hoş gelmiş it herif. *
adına baslık acmakta zorlanılan sahsiyet..nedense ukte olarak kaldı baslık acamadık bir türlü.

27.10.2008 - sevimli şebek.. beklenmedik anda gelen huzur, tutku.. beklenmedik zamanda gelen özlem.. mutluluk, güven..
muhabbeti şeker - şerbet gibi, her duruma şak diye lafı koyuveren, şen şakrak adam. keşke, daha erken geleydim de, daha çok dinleyeydim diyor insan. aynı zamanda da, burger king hakkında anlattıkları, dudaklara koca bir uçuk hediye eylemiştir.

(bkz: bursa yazarlar buluşuyor zirvesi)
hem izmirli hem de ağzından bal akan ve dinleten, sempatik bir yazar. artıları toplamıştır.
eleştirel bir duruşu olmakla beraber, bilgisayar oyunları ve filmler üzerine derin bir sohbete daldığımız yazardır. tavsiyeleri dinlenesidir.
ayrı kalması zor kişilik.. tek kelime yeter aslında.. mutlulukk..
nickiyle hitap etmeye bayıldığım adam. şeker gibi lan cidden. bi de şapkası var evlere şenlik, bir adet kral. tamam prens.

düdüt: tamam kahya olsun.
her gecen dakikada daha cok sevilen insan. iyi ki var cümlesini en cok hakedenlerden.
bundan 6-7 sene önce her ortamda kullanmakta olduğu nick'ini kendisine armağan ettiğim kanka.
güncel Önemli Başlıklar