bugün

bilim adamı her yerde mevcuttur. isvicre; tarafsız, bağımsız bir ülke olduğu için, genellikle onay gereken işler onlara verilir. Sebebi daha güvenilir olmalarıdır.
Yalnız daha önce de dediğim gibi isvicreli bilim adamları çoktur. Bu başlıktaki kişi tektir. diğerlerini tanımlamak için bu mecrayı kullanmayınız.
(bkz: isviçreli bilim adamları)
yapılan araştırmaları bize duyurmak için gelmiş hoş gelmiş.
Tavşanlar, tüyleri ve karoten mevzusuna, akıl yürütme metodu ile verdiği turuncu yanıtla tanıştığım yazar.
diş fırçalarının açıları üzerine kafa yormayı adet edinmiş bilim adamıdır. Üç açılı diş fırçalarının mucidi oldukları iddia ediliyordu bir ara.

isviçreli bilim adamları kim lan? Ne bilimiyle uğraşıyorlar? Jeoloji profesörü de bilim adamı. Diş fırçasının açılarına saran bilim dalı hangisi?
sosyolojik deneyim esnasında edindiğim fikirlere göre, objektif olarak; mantıklı, çözüm yanlısı, yapıcı üslupla konuşan, hemen oltaya gelmeyen; subjektif olaraksa fikirdaşım olan yazar.
emre belözoğlu'nun zokora'ya sarfettiği "... zenci" sözü için;

--spoiler--
"gözlemci tutanaklarına geçmemişse ceza almayacak futbolcunun ve arkadaşının yapacağı toplantı. basınlı filan."
(bkz: #15207572)
--spoiler--

açıklamasını yapmış yazar.

maçın gözlemcisi saha içindeki tüm konuşmaları taaa tribünden duyuyor. zaten gözlemcilerin böyle müthiş bir yetenekleri var. tribünde binlerce kişi bağırsa bile maçın gözlemcisi saha içinde futbolcuların konuşmalarını harfiyen duyabilir, evet. arkadaş öyle düşünüyor. *
Gözlemci aymazı yazar.

Ben duyabileceklerini değil, duymadıkları için problem olmayacağını söylüyorum. Fakat poposuyla anlamak isteyenleri ikna etmem mümkün değil maalesef.

Emre çıktı yemin etti. Kim nasıl ispatlayacak şimdi aksini? E o zaman kim kime nasıl ceza verecek, Emre bu sözü gerçekten söylemiş olsa bile?

sonuç: yine ben haklıyım. Ben sıkılıyorum bu kadar haklı çıkmaktan. ama kabahat benim değil. zira ben kafamı kullanıyorum. siz de deneyin. Çok zevkli.
(#15308365) çok faideli işlerde bulunan yazar.
zenci yazmanın sözlükten uçurulma sebebi olduğunu iddia eden yazar.
komik, çok komik. halbuki basit bir arama yapsa, sıktığı palavraya kendisi de inanmaz.
futbolcu emre yediği bir tekme sonrası acıyla zenci dediği için ırkçı yaftası yapıştırılırken sözlük bebişkolarının hergün kürt,ermeni vs methiyeler düzmesiyle ilgili ironisinin anlaşılamayacağını bilen yazar.
Anlasalar o yedikleri boku yemeyecekler ama, işte...

geri zekalı sevmiyorum. Bu da benim kötü tarafım.
diş macunu tükenenlerin dostudur. size hemen iyi bir diş macunu önerebilir bu bilim insanları. Onları topluma kazandıran reklam sektörüne minnettarım.
(#15632228) iyi ayar vermiş yazar.
japonca bilen yazar.*
(#15722338)
şuuut ve gooooll (#15926532).
sağlam ve akıllı fenerbahçe'lidir.
rica: bir transfer yapıp her haltı tüm fenerbahçe taraftarına genelleyen amına koduğum ergenlerine cevap verme rica ediyorum!
#(#16228624)güldürmüş yazardır.
#(#15632228) haklı yazardır.
23 nisan ulusal egemenelik çocuk bayramnı kutladığım yazardır.
memleketi isvicre olup mesleği "bilim adamı" olan insan.
kral adamdır. imzamı atarım.
(#16771785)
(#16782938) benimle aynı duyguları paylaşan yazar. her taraftar onun gibi olsa keşke.
(#16739699)
(#16740094)

altına imzamı atacağım iki tane harika entrysine rastladığım yazar.
görsel
(#19765443)

cuk.
çok güldüren bir nicki olan 5. nesil, 6 yıldır entry girmeyen yazar.
isvicreli bilim adamı. ahaha. güldürdü sağolsun.